Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

отново за ЦСКА и ЛИТЕКС


tzsm

Recommended Posts

smile035

много добра игра от страна на ЦСКА =D>

момчетата се раздадоха до край :smt004

 

ЧЕСТИТО! smile159

 

надявам се и Литекс да влезе в групите smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на ЦСКА,отдавна не бях гледал такава игра от млади момчета на по 19-20г. =D> =D> =D>

Ще ги видим като подкарат BMW-та и хванат манекенка за гадже,но това е част от играта в БГ футбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли при нас! smile159

 

Добре заварили!

Разликата е че ние влизаме през парадния вход,а вие.......,ти си знаеш....... smile159

Иначе ,такъв мач ,като гост,едва ли някога български отбор ще направи!

Благодаря на момчетата,че тази вечер се почуствах горд като българин и цесекар! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при Литекс,селския манталитет отново си каза думата!

Да паднеш от Бойко Борисов,става,.....ама от Бате Борисов....,това си повече от резил! smile175

Отгоре на това Мъриньо е и национален треньор....... :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина жалко за Литекс.Пречупиха се , а им остана толкова малко , щеше да е страхотно да сме с 3 отбора в лигата.(((((((((((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦСКА е отбора,

един единствен на света,

за него ще се боря,

и няма да го предада!

 

smile126

 

smile135 ,тая нощ нема да се спи!!!!

Един живот,една любов,един отбор-ЦСКА,ЦЕ-СЕ-КА,ЦЕ-СЕ-КА!!!!!!! smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се влиза в Европа- ПРЕЗ МОСКВА,а не там през някакви си задни унгарски вратички.

Без да се обиждат сините колеги,но дума не може да стане за сравнения между Баку и Динамо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се влиза в Европа- ПРЕЗ МОСКВА,а не там през някакви си задни унгарски вратички.

Без да се обиждат сините колеги,но дума не може да стане за сравнения между Баку и Динамо .

 

Левски не е влизал през никви унгарски вратички, влезе благодарение на това че би Цска в директния двубой, стана шампион на България и отстрани два противника след това! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на ЦСКА,отдавна не бях гледал такава игра от млади момчета на по 19-20г. =D> =D> =D>

Ще ги видим като подкарат BMW-та и хванат манекенка за гадже,но това е част от играта в БГ футбол.

Tез манекенки са виновни за сичко!От толкоз много свирки и силата им изсмукват! smile091 smile091 smile091

 

 

Pesho :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се влиза в Европа- ПРЕЗ МОСКВА,а не там през някакви си задни унгарски вратички.

Без да се обиждат сините колеги,но дума не може да стане за сравнения между Баку и Динамо .

 

Левски не е влизал през никви унгарски вратички, влезе благодарение на това че би Цска в директния двубой, стана шампион на България и отстрани два противника след това! smile168

И аз съм левскар, но нека бъдем българи и подкрепим двата отбора! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душичката ми се къса от смях като цял ден чета,слушам,чета и пак слушам,колко велик мач

бил тая в Москва(като ,че били Реал М)по-горе чета и за задни вратички през Унгария и тем подобни Дивотии. Брей тея ч****ри не се научиха да не гледат в чуждата паничка,а да си сърбат своята чорбичка.

Радвайте се(признавам си правилно или не,немога да споделя радоста Ви), но не злорадствайте защото правим крачка назад и сме в Лига Европа а Вие с голяма крачка нагоре идвате при нас!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чорбарска ТЕма се е развихрила гледам.

Айде и аз да се изтропам по темата

 

Има там един отбор,

един отбор велик,

и ние знаем кой е той,

той е нефтохимик...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чорбарска ТЕма се е развихрила гледам.

Айде и аз да се изтропам по темата

 

Има там един отбор,

един отбор велик,

и ние знаем кой е той,

той е нефтохимик...

Много ме кефиш ! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали може да броите до толкова , колкото ще им намушат и на Левски и на ЦСКА ... мен ма е страх да си помислям smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина тая тема ;)

Аз съм левскар, но ми писна отдавна да гледам нек'ви претенциозни некадърници, искащи космически пари, а показващи печални умения. Само пари и да клатят неколко сливи има дай... Преди не пропусках мач, но сега не намирам причина да ги гледам дори по телевизията. Искаме да сме в най-голямия турнир? За какво? Резултата е ясен още преди началото! Как се залъгват тея отборчета, Левски и ЦСКА и подобни, че могат да се изправят срещу истинския ФУТБОЛ, не знам. Нямаме, какво да покажем - какво да правим на сцената? Искам да гледам тея отбори, когато баща ми е бил хлапе! Тогава, когато ми е разправял, че на тренировката на Левски, стадиона се е пълнел! И играта е била за...играта!

А сега - комедия и трагедия! Фенове с маски на лицата, наркомани, нацисти... Ебати агитката! Отиваш на мач, за да се биеш, а не заради играта? Ай, мерси на такава работа...

И тая година ше се осерем по всички фронтове!

Дано не позная, но се съмнявам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душичката ми се къса от смях като цял ден чета,слушам,чета и пак слушам,колко велик мач

бил тая в Москва(като ,че били Реал М)по-горе чета и за задни вратички през Унгария и тем подобни Дивотии. Брей тея ч****ри не се научиха да не гледат в чуждата паничка,а да си сърбат своята чорбичка.

Радвайте се(признавам си правилно или не,немога да споделя радоста Ви), но не злорадствайте защото правим крачка назад и сме в Лига Европа а Вие с голяма крачка нагоре идвате при нас!!!!!

 

Не, Динамо със сигурност не са Реал М!

Те са просто един от няколкото руски гранда - клуб с история и настояще. Миналото - многократен шампион на Русия, носител на купата на УЕФА, финалист за УЕФА, носител на много купи от съветско време. Отбор дал на света вратар номер 1 за 20 век - Лев Яшин, отбор, в който (включително и в съвсем ново време) играят играчи на Дерлей, Кощиня, Маниш, Алексей Смертин, Пьотр Быстров и много други. И настоящето - въпреки няколкото загуби (от Рубин и най-вече ЦСКА София) и кризата в която изпадната все пак там играят доста наброй национални играчи от различни континенти, включително такива като Кержаков, Колдин и т.н.

Със сигурност са на светлинни години от Беверен, Тампере, БАТЕ, Деберцен и т.н. И това са само последните герои, да не се връщаме назад към Олимпия х2 (догодина пак ела), Слован, Ааласт, Антверп, Люцерн и още и още.

Докато отбора от Подуяне се пъне срещу полупрофесионални скиори и сервитьори ЦСКА, който също имаше издънки срещу МТК все пак постигна победи над Ливърпул, Байер, Динамо.

 

Доста са ми интересни коментарите как червените фенове гледали в чуждата паничка, едва ли не по-добре Лефски да падат, пък ние може и да не бием. Ами каквото повикало, такова се обадило. След като "синята лавина" се показа пред целия свят с плакати от рода "Шумен мрази ЦСКА" в центъра на агитката какво следва, аз да тая много добри чувства към тях и да им стискам палци ли?

И да не се гордеят сините толквоа, че са в Лига Европа, защото за момента са там, просто защото за сега няма как - такъв е формата с огледа да се дава шанс на "по-малките" държави като нашата. Това, че ЦСКА подобри поредния български рекорд в евротурнирите, докато Лефски просто изпадна там след поредната срамна загуба не виждам защо трябва да е повод за гордост..

 

Еdit: VALDO, именно заради святото име на Апостола не мога да си позволя да го пиша правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви моля,може и да не сте фенове на отбора,но името на Апостола го пишете правилно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, то че често се разспамваме по някой друг топик лошо няма, ама там като си спамим, все пак е нещо донякъде свързано с автомобилите. А тука като му отпочнахме една футболна тематика, аз се чувствам като на стадиона smile048

 

В този ред на мисли се сеща за един мой колега във ФМИ от Ст.Загора, когато работих и учих в София, той си беше ДИВ фен на Берое.

И представете си следната ситуация, бачкаме си на обекта, той слуша мача по радиото на слушалки, навсякъде е един бесен Софийски студ, по едно време започва да ръми от онези гадните ситните валежи, които уж не вали силно а за 30 минути целия си като гъба за баня.

И както сме се навели и свързваме кабелите омазани с кал до ушите, изведнъж този фен остави инструмента, изправи се изкара едно футболно шалче някъде изпод ватенката и с пълно гърло закрещя

-"НЯМА МОЕ, НЯМА ТВОЕ ВСИЧКО Е БЕРОЕ!!!"

И аз го питах, гол ли вкарахте, а той - не но според коментатора имаше добро положение и за малко топката да влезе." Представям си ако бяха вкарали какво щеше да стане smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва със закон да се забрани футболни отбори да носят имената на национални герой като Васил Левски и Христо Ботев!

И името на Левски да се използва супер нагло от един един мустакат чобанин взел се насериозно,както и един пловдивски селянин правещ си гавра си името на Ботев! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.