Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни дискове Fabia SDI


igmicha

Recommended Posts

Здравейте, постарах се да прочета всичко из форума ,но така и не намерих колко е допустимото износване на дисковете в "мм",не мисля че някой на око определя за смяна ли са или не.В еуратек преди 30 000 км ми казаха че са за смяна ,а преди 10 000 че няма проблем скърцането е от накладките :)). Колата ми е на 130 000 и видимо си личи как накладките са изяли и влязли в дисковете. Ако някой е имал проблем и сменял нека каже какъв модел и марка си е сложил (цена)както за дисковете така и за накладките - Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни дискове и накладки, вентилирани за фабия комби 1,4 TDI PD на DELPHI купени от Тех - Ко - 146 лв всичко, не съм сигурен ама май за всички фабии (без РС) и някои октавии комплекта е един и същ, защото на кутията пишеше и октавия и ауди.

Монтаж в сервиз, различен от ЕТ - 40 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисковете са :

-256мм

-288мм

 

При теб са 256мм.

Места много за да намериш този размер.

Ти си преценяваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.