Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Техническо обслужване в сервиз на Еуратек ООД - цени, кога


igmicha

Recommended Posts

Здравейте, знам че темата е засягана много пъти но и цените на еуратек се менят периодично така че въпроса ми е някой ходел ли е скоро за смяна на масло,маслен,горивен,въздушен филтър + филтър на климатика. Моля ви споделете колко са ви взели включително и труда. Допълнителен въпрос към това е на колко хиляди колиметра ви настройват компютъра за следваща смяна. Благодаря ви предварително за актуалната информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което си описал само че за 1,4 TDI PD - 315 лв. миналата година - сервизен интервал на 30 000 км

този месец смених масло, маслен филтър и спирачна течност - 197 лв.

Аз поне не намирам разлика в цените от миналата година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ето това ми трябваше,сега ако някой може да даде фактура за сравнение сте супер .Това е от еуратек Варна преди 3 месеца.

post-2563-138453109677_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фактури има ТУК и ТУК и ... Търси в Google "g site:skodaclub-bg.org/forum смяна на масла" и ще намериш достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес смених стабилизиращата щанга, тампони за нея и носачите и задни накладки (Фабия комби 1,9 TDI - PD 2002 г.) за по - малко от 3 часа в ЕТ - Пловдив. Щангата с труда струва 159,66 лв, а тампоните и накладките по порограмата "4+" с труда - 224,59 ( цените са с ДДС).

Останах много доволен от обслужването! Дано във всички сервизи на марката в България да работят така. Хвала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.