Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

назъбени гуми


esto

Recommended Posts

за няколко дни видях 3 нови супърба на по 20 тина хил. и имат неравномерно износени /назъбени/ гуми,днес в ЕТ направиха снимки и сега ще чакаме отговор от чехите.интересно ми е дали има и други с този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е никак добра новина! Дано не е нещо сериозно! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо тръгвам за плаж,направо ми развалихте настроението с тази новина smile091 smile091

п.п Нека да не започваме деня с такива новини smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Супърба на брат ми няма такова нещо! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

след дълго ходене по стендове и снимки бе констатирано,че проблема е в сходимоста на гумите и бяха признати гаранционно 2 гуми от 4 назъбени.

чухме много мнения,от дефектни гуми до много бързото каране на празна кола.

 

п.п.в крайна сметка сменихме оригиналните пружини с eibach и вероятно проблема се реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде снимки преди и след

 

утре

 

 

п.п. само да кажа,че беше с пакет лоши пътища и разтоянието м/у задната гума и ръба на калника беше около 14-15 см,а сега е само 5 и заприлича на кола. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пакет лоши пътища за Superb!!! :smt018

Еее,как така бре???За Октавия може,пък за суперб не???

И ДВАТА АВТОМОБИЛА СТАВАТ ЕДНАКВО ГРОЗНИ И ОТВРАТИТЕЛНИ ДАЖИ

ДА ГО МАХАШ ТВОЯ ВЕЧЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййй пак ли трябва да ти обяснявам! smile001 На Оctavia Combi става,на лифтбека не ми допада!Да не говорим за Superb,който е представителна лимузина и да е качена на кокили изобщо не и приляга!

 

П>С>Още не съм се повозил на ваще Eibach-и че да видя какво толкова много им харесвате! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

след изминати 20 000 след сменения пакет лош път с eibach със същия модел гуми,но нови и няма никакви следи от назъбване ,което означава,че има проблем с заводските пружини и амортисьори.разликата във стабилноста е огромна,дори си мисля,че въпросния пакет е опасен за скорости над 110км.по неравен терен.

 

ето и няколко мръсни снимки на колата за да придобиете визуално как 17-ка джанта стои нормално и как колата заприлича на кола ,а не на настръхнала котка.

post-1220-138453214302_thumb.jpg

post-1220-138453214353_thumb.jpg

post-1220-138453214356_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам и ще допълня че по-гадно окачване от оригиналното на Шкода - НЯМА.

 

дефектни амортисьори..... smile048

 

Който не е пробвал друго и това си му харесва нищо неможе да каже.

Изводите оставам за вас. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не знам само какво не му харесвате на окачването на нория Супърб От един месец в семеиството сме с новия 3.6FSI Супърб и смело мога да твърдя че окачването е супер стабилно а и всепак какво искате като джантите са 18ки на 40 профил което за нашите скапани пътища е самоубиисто ](*,) едната ми гума е за кофата вече (*,) а сравнение с окачването на стария ни Супърб 2.5TDI беше доста по твърдо :smt004 абе новия субчо е бруталееен smile168 и разхода му е бритален smile021 13-17/100 град

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то за 3.6 си е супер 15! Да не говорим, че надали е гален педала за газта smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.