Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

4 карбуратори от мотоциклет в автомобилен двигател


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Бих искал да събера информация за тази опция- 4 карбуратора за 4 целиндров автомобилен двигател. Как се подбират карбовете, от какви мотори може да се ползват и т.н

Ако някой е срещал инфо, нека пуска линкове, за да се четат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам тези 45-ци-идеални за 2000 кубика-даже ще са му голамички ако не се вкара още въздух и да се развърти още малко :mrgreen:от кола са не от мотор :!:

зависи от кубатурата и мощноста която искаш да постигнеш...доста е сложно май за обяснения във форума :-k

post-2454-138453107453_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега няма да избързвам. Сега се услушвам и чак след време ще правя помени. Но събирам информация. Сами, ще те имам в предвид за карбчетата.

Иначе гледам за моторови карбове. Като цяло искам да си поиграя с такива моторови. Харесва ми мисълта карб за цилиндър \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aдаш, нещо такова ли търсиш? http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?f=127&t=6942 Веберите на Сами са също с отделно хранене за всеки цилиндър, само че 2х2 са сдвоени - имам същите на пежото, но с по-малки дифузори 40 мм, заради по-малката кубатура...

апропо, бат Сами, я дай ценичка за Веберите на ЛС, че един приятел питаше за такива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дроселите са на 35 мм

Точно но тези дросели са ми малки. Към 45мм ще са ми нужни. Но разбрах че такива имат разните хайабуси и са бая пара!

Като мисля да ъпгрейдвам мотора по-натам ще мисля за такива вебери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.