Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрав към клуба


stanley

Recommended Posts

Здравейте,

от скоро съм собственик на Skoda Octavia -1, от още по-скоро съм и член на клуба.

 

Ще се радвам ако някой ме насочи към темите за 1.6 SR мотора(74 kw).

 

Предварително благодаря, поздрави на всички.

post-4683-138453107336_thumb.jpg

post-4683-138453107376_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

добре дошъл и честита Skoda, много хубав цвят, със здраве да си я караш!

Ако имаш конкретен въпрос за мотора, ще се намери кой да ти отговори. То има и една тема, ама нея по - добре не я чети, че нали вече си си купил колата. В нея основно пише, че мотора е слаб (като мощност), но да не ти пука, за какво ти е да хвърчи. Нека е икономична и здрава колицата, пък да ти е лошо... Аз имам 120-ка за ежедневна кола, та твоя мотор ако е слаб за купето на Octavia, моя е слаб сам за себе си, така че всичко зависи от гледната точка...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, за придобивката! Да си я ползваш с много радост и добре дошъл във форума!

За мотора (1.6 SR или иначе казано AKL :mrgreen: ) темички много-много няма, но не се притеснявай - аз съм си "жива тема". Моята е точно такава. Доста неща от характера и понаучих, така че - питай без да се притесняваш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Добре дошъл сред нас.Аз имам от 2 седмици същата шкода и все още я разучавам.Даже не съм я обслужил още и незнам какво ще ми струва.За мен е уникален автомобил и въобще не е тромав.При все,че това е една дългогодишна мечта - вече реалност.Моята е същият цвят,но без ляти джанти.Малко е надраскана отвън,но това да е.Със здраве да си я караш.Като понаучиш за темперамента й пиши и на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че колата не е мощна, но когато избирах, най-важното за мен беше колата която купувам да е "гледана" добре и да е много запазена. И ето, че савсем случайно изпадна такава кола.

Аз самия не сам "състезател" и мисля, че 101 кончета ще са ми достатъчни.

На извънградско с клима ми дава някъде 7.0л/100км-при моето каране(100-120), което за мен е ок.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.