Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на крушки табло


Mirolo

Recommended Posts

Здравейте Колеги!Понеже се рових из форума и литературата,но не намерих нищо - смея да попитам Вас за следното:

Трябва ли да светят копчетата за парното и как се сменя крушката.Има ли отделен предпазител,защото и запалката неработи,но свети?Като запалвам двигателя от стартера се чува един остатъчен шум.Може ли да е бендикса.Ако съм невеж - моля не ми се сърдете.Всички Октавии ли имат ABS и трябва ли да свети лампа на таблото като съм на контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!Понеже се рових из форума и литературата,но не намерих нищо - смея да попитам Вас за следното:

Трябва ли да светят копчетата за парното и как се сменя крушката.Има ли отделен предпазител,защото и запалката неработи,но свети?Като запалвам двигателя от стартера се чува един остатъчен шум.Може ли да е бендикса.Ако съм невеж - моля не ми се сърдете.Всички Октавии ли имат ABS и трябва ли да свети лампа на таблото като съм на контакт?

лампата трябва да свети на контакт,не всички имат абс,парното свети-крушката е в средното копче,може да е от бендикса,може и само да трябва почистване и смазване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колеги!Преди да ми пишете аз прочетох в една книжка на руски за крушката.Без клещи и с два ключа за вкъщи успях да я подменя.Свети страхотно - това беше най-хубавото от днешния ден.За бендикса - прави го чат-пат.Лампа за ABS нямам - колата се водеше в италиянските документи Шкода Берлина Класик.Може би няма.Не знам как да проверя.Можете ли да ми кажете филтрите,ремъците и ролките колко струват.Трябва да сменям тампони на макферсъна.Да купувам ли скъпи тампони?Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвай търсачката-ще намериш отговори на тези въпроси

не занимавай форума с такива предъвквани и досадни питания колко струва ремъка и т.н.-има си магазини обаждаш се и питаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такъв шум от бендикса. Оправи го с почистване, защото само бендикс (поне за Октавия 1) не се предлага от ЕТ. Той е част от стартера, който е Бош, и преди увеличението на частите в ЕТ струваше 920 лв с ДДС (стартера и бендикса заедно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.