Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

може ли да си карам октавията без кора под мотора?


nik25

Recommended Posts

ako karam bez kora ili skara kak se vika nz

ako karam bez tqh 6te hvurga li na kompresora naklimatika moje li da stane ne6to

 

Може да стане нещо - много ясно! Еле па на компресора - може да се напълни с мизерия и да блокира! Няма да ти казвам колко е новия, а шайба трудно се намира!

Относно тея гарги, дето използваш, за да пишеш - постарай се да са на КИРИЛИЦА в следващия пост!

Това е ПОСЛЕДНА молба - после блокираш като компресора без скара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тея гарги, дето използваш, за да пишеш - постарай се да са на КИРИЛИЦА в следващия пост!

Това е ПОСЛЕДНА молба - после блокираш като компресора без скара!

Eвала ве zloQQ smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не прави изключение! Каквото за всички - това и за него! В първият му пост е помолен да пише на кирилица от Stenly. Във втория - поста е преведен от PRR. Аз мисля, че е нормално, вече да се поусети леееееко и да пише на Български език ако иска да получи отговор! И въпреки това му отговорих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не прави изключение! Каквото за всички - това и за него! В първият му пост е помолен да пише на кирилица от Stenly. Във втория - поста е преведен от PRR. Аз мисля, че е нормално, вече да се поусети леееееко и да пише на Български език ако иска да получи отговор! И въпреки това му отговорих...

И мене ме дразнят колеги който пишат на латиница,и два-три пъти се опитах с базик да намекна че така не става.

Имам друго предложение:

-на въпрос изписан на латиница,да се отговаря също с латиница,но произволни букви,примерно:

-на въпроса от темата:skoda oktavia moje li da karam bez.

отговор:skoda ofjhtbe mhlipsew edryyesmdfot.

и така ако последва пак питане ,пак сходен отговор.

 

PRR: Малко се поотклнихме от темата. Иначе можеш да си пуснеш предложението в съответния раздел и да го мислим :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.