Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак тресе


mihael nikolov

Recommended Posts

смених джантите и пак като вдигна 90-125 почва леко да тресе във волана.ходих в еуратек проверяваха колата казаха че нищо и няма качих единия монтьор покара я повози се и ми каза че това било съвсем леко и нямало какво да се направи но аз плащам за нова кола и искам да е перфектна не е ли така.не знам какво да правя вече направо ми се убива желанието да карам като знам че е така а фабиана е на 12000 км.дайте съвет(направо се чудя дали да не я сменям а няма година и ще загубя доста пари ](*,) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених джантите и пак като вдигна 90-125 почва леко да тресе във волана.ходих в еуратек проверяваха колата казаха че нищо и няма качих единия монтьор покара я повози се и ми каза че това било съвсем леко и нямало какво да се направи но аз плащам за нова кола и искам да е перфектна не е ли така.не знам какво да правя вече направо ми се убива желанието да карам като знам че е така а фабиана е на 12000 км.дайте съвет(направо се чудя дали да не я сменям а няма година и ще загубя доста пари ](*,) )

Пробвай друг сервиз,стенд,да си кажат и те мнението,и после пак в ЕТ с новите препоръки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега даже като чета всичко свързано с ЕТ,направо се радвам че карам по стара Октавия и нямам нищо общо с тази измекярска фирма.Съчувствам на всички изпатили се от тях,и се чудя как още ги търпите. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених джантите и пак като вдигна 90-125 почва леко да тресе във волана.ходих в еуратек проверяваха колата казаха че нищо и няма качих единия монтьор покара я повози се и ми каза че това било съвсем леко и нямало какво да се направи но аз плащам за нова кола и искам да е перфектна не е ли така.не знам какво да правя вече направо ми се убива желанието да карам като знам че е така а фабиана е на 12000 км.дайте съвет(направо се чудя дали да не я сменям а няма година и ще загубя доста пари ](*,) )

 

С какви гуми си? За опит размени предни и задни и виж дали пак тресе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 3 комплекта гуми тези с които ми я дадоха от ЕТ чисто нови ханкуук оптимо к 715 гуд иар екселенс все същото като вдигна 90 100 110 120 започва да бие във волана от ЕТ провериха за крив диск няма казах им да проверят за крива главина казаха че щяло да се усеща и на малките километри имах чисто нови джанти дезент ф махнах ги да не е от тях и пак вече се чудя да не е някаква вибрация от самия мотор нещо да се мъчи просто не знам моля колеги с фабии като моята да споделят как е.имам предвид волана им мести ли се ляво дясно(леко )с тези скорости(не знам как точно да го обясня)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и със лятите и със стоманените джанти разменях предни със задни няма промяна а най интересното е че някой път не тресе(не се усеща във волана)сигурно дадох пари за баланс колкото за една лята джанта по гумаджииниците(за това реших да я карам така пък ще чакам да се разбие хубаво може да излезе от къде е)ако ли не имам още една година гаранция мине ли връщам им я и вземам yeti -то.ама ако на някои му се е случвало да каже от какво може да е че малко ме дразни като карам извънградско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не би да не е регулирана в съосие добре-получавало се е такова вибриране при неправилно регулирана предница на 1 от таксито ми- фабия

виж тук кво става с мойта viewtopic.php?f=30&t=15549

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди седмица ходих да сменяме тампоните на амортисьорите и правиха след ова реглаж на колата в автотрейд всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Чехия пратили факс че на фабия комби от 2007-2008 год производство имало някякъв дефект в предните тампони на амортесьорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли дали този факс получен в ЕТ изобщо?

Ако можеш да сканираш копие от този факс давай и отивам за смяна.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам копие но преди 2 седмици ходих да ми сменят маслото и филтрите (на 11000 щото е първо масло а не на 15000 както трябва) и от ЕТ Горна Оряховица ми казаха че получили този въпросния факс(т ми казаха че е полячен този факс защото имам едно тресене във волана и това може да е причина за това)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.