Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампон/плочка/за моноинжектора на фав 1.3


jordanph

Recommended Posts

здравейте колеги скъсал ми се е тампона на моноинжекцията и от там смуче въздух и създава проблем знае ли някой от къде и колко струва нов или втора употреба а иначе съм от търново .... и дали е възможно като обеднява сместа да ми пада мощността особено когато е студена и като давам газ за компенсация да се качва разхода?преди бях описал този проблем но тогава не знаех че е скъсан тампона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор относно цената и доставката на този тампон ще получиш от колегата FAVORIT (Краси)

Напиши му ЛС или му се обади на 0899516791

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ако някой има същия проблем може да вземе тампон от фолкс. 032 129 765 по ефтин е има само шпилки които се избиват и всичко е точно оригинален на шкода е 76 лв а от фолкса може нов да се намири за около 30-40 лв според фирмата смених го и колата буквално литна компа в началото протестира вдигна обороти задържа после метално чукане от двигателя и гърмежи от алспуха след това се оправи не вярвах че толкова е голямо значението му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.