Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теглич за Шкода Фелиция-откъде и как?


samisam

Recommended Posts

Здравейте колеги и фенове на марката Шкода!

Имам Шкода Фелиция Хечбек 1.3 карбуратор на газ, м.08 2001 г. Купена през 2007, от тогава е и регистрацията ми в този форум, но не съм имал кой знае какви сериозни проблеми и не съм влизал често тук. Дори и наскоро влезнах във форума през друг форум, в който беше цитирано мнение от този.

Въпроса ми е следния: От къде в София може да се купи и монтира теглич? В сайта на ЕМ комплект мисля, че бяха открих, но на цена от около 250 лева а дали не бяха и повече. За едно парче желязо ми се струват доста пари. Като ми се налага, не че не мога да ги дам, но вероятно би могло да има и по-разумна цена. Района в който живея е Красна Поляна. Но ако се налага и до Младост ще ходя.

Поздрави и успех на всички.

Сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сточна гара са около 100 лв. и се водят оригинални за модела .

 

П.П. Това е линка към темата в раздел "Магзини ..." viewtopic.php?f=15&t=17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сточна гара са около 100 лв. и се водят оригинални за модела .

 

П.П. Това е линка към темата в раздел "Магзини ..." http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=17

 

Благодаря, мисля, че го зная магазина или само така мисля.

Проблема с монтажа изниква пък сега. Продавача дали предлага и тази услуга или сам да се мъча?

Нямам много време през деня.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има при Бай Мето май беше около 100тина лева!

Здравей,

Кой е бай Мето? Къде му е офиса или шоу рума? Дай един телефон, моля те.

За останалите, които се интересуват от темата за теглич за Фелиция-в магазина на Сточна гара проверих-имат оригинален чешки на цена 158 лева. Не предлагат монтаж обаче.

Оставам с впечатление, че монтажа сигурно не е толкова сложен, но поне някой трябва да даде или идея или чертеж, къде да търся винтовете, които да развия и да сваля бронята и т.н. и т.н.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има при Бай Мето май беше около 100тина лева!

Здравей,

Кой е бай Мето? Къде му е офиса или шоу рума? Дай един телефон, моля те.

За останалите, които се интересуват от темата за теглич за Фелиция-в магазина на Сточна гара проверих-имат оригинален чешки на цена 158 лева. Не предлагат монтаж обаче.

Оставам с впечатление, че монтажа сигурно не е толкова сложен, но поне някой трябва да даде или идея или чертеж, къде да търся винтовете, които да развия и да сваля бронята и т.н. и т.н.

Поздрави

 

Бай Мето е възрастния продавач в магазина на Сточна гара,другият е Ангел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да попитам има ли разлика между теглич за комби и теглич за хечбег става въпрос за фелиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да попитам има ли разлика между теглич за комби и теглич за хечбег става въпрос за фелиция

Има !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко инфо: Има ли начин лесно да се изведат проводници за буксата на ремаркето-примерно слагат се кабелни обувки с изолация и се вкл. директно към задните светлини или трябва да е по-хард изпълнение-цепи, лепи ...вулканизира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е оригинален теглича си върви със сноп жици и подходящи куплунзи ... вадят се на стоповете куплунзите и се включват тез от снопа за теглича , а тез от инсталацията се включват в букси на снопа , а той от своя страна се връзва по схема дадена от производителя на куплунга за ремаркето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да завършим почти темата намерих начина на свръзване на кабелите на буксата за теглича.

Поздрави на всички

post-1802-138453107763_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.