Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един отвратителен проблем


maxrpm

Recommended Posts

Проблема се появи откакто монтирах 2 рото окачване на тая кола, преди около месец. Не мога да си обясня от какво е и не знам дали е от него въобще.

Когато мина през дупка, сравнително рядко се чува, един звук все едно нямам тампони на амортесиора, най - отчетливо в купето, но аз нямам изолация на моторния отсег и кутия за акумулатора, така че може и да е отвън. Ако примерно мина и изтреска, на следващото минаване през тази дупка не е задължително да се повтори обикновено с 10-20-30км/ч се случва или поне не съм го забелязал при по - висока скорост. Лягах отдолу - пружини и амортесьори ок, подложките на носача са ок, ракава е хванат за скоростите с всички шпилки, скоростната седи адекватно и има масло. Барабаните мисля че са ок, защото след доста злоба още са си на мястото. Гумените тампони също са си на мястото. При клатене на колата, чукане няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На татко 120 ката имаше подобен проблем. Давам ти две насоки- подложката на пружината от горе да се е разместила или амортисьора ти е останал без масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.