Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво масло за О2 TDI 140bhp?


Recommended Posts

Здравейте, на скоро смених маслото на октавийката но ме съмнява дали маслото ми е подходящо... да ... малко късно съм се сетил да питам но.. по - добре късно от колкото ( в случая ) прекалено късно smile048

Октавия 2 TDI 2.0 - 140 коня. Малсото което ми продадоха като подходящо е: Castroll EDGE 5W-30

Моля Ви кажете ми дали е подходящо за моя двигател, или да го сменям докато не е станало прекалено късно ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Темата за маслата е дъвкана 1000 пъти (поне!) Ползвай търсачката.

Освен това не е редно да се оспамват темите в продава.

И не на последно място - прочети правилата на форума. Там горните неща ги има ясно написани!

 

И послено: добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.