Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с климатикът


skodafen

Recommended Posts

проблемът е следния климатика работи но когато го пусна мотора започва да бучи и да мени обороти става доста шумен от какво може да е този проблем защото днес ме беше страх да го пусна да не се счупи нещо а с отворени стъкла не е същото :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми прилича на лагерче. Това е най-лекия ремонт - 100 кинта шайба и 80 ремонт /по спомени, без да съм 100% сигурен - да не те подвеждам/. Но може да докара големи неприятности ако блокира, а това е съвсем вероятно, имайки в предвид, че се е разбучал и че освен от триенето, температурата се повишава и от околната такава, че нали е лято... Та, за да не се стига до пушек от колата, заради стопен лагер, мога да ти кажа, къде да идеш, за да го погледнат и да хвърлят светлина по въпроса! Аз имах проблем с компресора /легер и шайба/ и го оправиха. Обаче се оказа, че оста е кофти и ми излетя шайбата, и...нов компресор ми сложиха момчетата за смехотворна сума, а в колата стана като Аляска! И 20 дни в гореща Гърция ги благославях за добрината!

Страхотно работят и съм супер доволен от отношението! Ако повечето хора са такива - ще сме постоянно в добор насторение!

Та - адреса не го знам точно, а и телефона някъде го запилях...но сервиза се намира в двора на една къща на бул. "Св. Наум". Като се качваш по бул. "Св. Наум" към Семинарията, подминаваш "Вишнева градина", която е само от лявата ти страна и почваш да гледаш в дясно за една зидана ограда в чийто двор е къща на 3 етажа и сервиза. Бордюра е прилично висок! Пред самия вход е направен преход - та няма страшно ;) Влизаш и сервиза обикновенно е пълен, но ако няма никой - пада се в най-левия гараж /те са 3-4 гаража май/. Търсиш Влади - той е човека! Може да му кажеш, че те праща един шкодаджия, на който в края на април са му сменили компресора след като му е излетяла шайбата smile021 - мисля, че ще се сети, защото тоя компресор си го пазеше за него...

Надявам се да съм го обяснил добре smile049 А ако в последствие се окаже, че съм бил и полезен - чудно!

Имай впредвид, че може да е пълен сервиза /лято е/ и да не могат да те вземат веднага, но поне могат да погледнат за какво става дума и да кажат кво-що. А ако решиш да я правиш там колата, когато я оставиш, има един колега, който ако е в добро настроение и си е у тях, може да те дари с кехлибарена течност, позната като БИРА. Живее близо /Хр. Смирненски/ и се казва Ицко а.к.а pow

Успех и пиши като има развитие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.