Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хлопане


Cicinho

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам един проблем , който се намира на предно ляво колело ( от там се чува хлопането). Смених биалетка ,защото беше издала багажа и си мислих , че е от нея. След което колата усетих ,че стана по-стабилна на това място , но хлопането пак си е там :?

 

Имате ли някаква идея от коя част може да е и съответно от каде мога да си я закупя на прилични цени.

 

P.S. има и нещо друго - при завъртане на волана и в двете посоки се чува много леко припукване..... също да ми кажете нещо и за този проблем.

 

Благодаря Ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само по описание на проблема е трудно да се каже какъв е той. Всеки шарнирен болт ,тампон или лагер може да е проблема.По добре е някой да е погледне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да залагаме ... един ще каже шарнир , друг лагер на макферсона , колегата ще смени всичко и колата ще спре да хлопа ... макар че по скоро мяза на шарнир .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампон на стабилизираща щанга,този проблем го имам и аз в момента и тия дни трябва да си ги сменя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

имам един проблем , който се намира на предно ляво колело ( от там се чува хлопането). Смених биалетка ,защото беше издала багажа и си мислих , че е от нея. След което колата усетих ,че стана по-стабилна на това място , но хлопането пак си е там :?

 

Имате ли някаква идея от коя част може да е и съответно от каде мога да си я закупя на прилични цени.

 

P.S. има и нещо друго - при завъртане на волана и в двете посоки се чува много леко припукване..... също да ми кажете нещо и за този проблем.

 

Благодаря Ви предварително!!!

 

Припукването е най вероятно от лагера на макферсона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.