Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фолио на стъклата


Recommended Posts

Същия въпрос си го задавам но за тия дето не са си сложили! smile001

 

1.Много е приятно през лятото колата да не ти се загрява като в пещ!Там където светлината минава през стъклата с фолио самия салон се е зъгрял съвсем малко!

2.На пътниците отзад(и най-вече децата) им е много по-комфортно пътуването.През качествено фолио се гледа като през маркови слънчеви очила!

3.Пътниците и багажат стават по-трудно видими за любопитни погледи!

4.Визията на колата,лично мое мнение,е много по-добра!

 

П>С>Има и още ама не ми се пише!Всеки си преценя сам дали да слага или не!

 

ОК,съгласен съм с първите три довода,но относно визията,не! [-X

Или всичките стъкла или нищо,само със задните ми изглежда на петниста хиена,но това си е мое виждане,така че всеки да си решава според собствения си вкус. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • esto

    17

  • VALDO

    10

  • PRR

    7

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Същия въпрос си го задавам но за тия дето не са си сложили! smile001

 

1.Много е приятно през лятото колата да не ти се загрява като в пещ!Там където светлината минава през стъклата с фолио самия салон се е зъгрял съвсем малко!

2.На пътниците отзад(и най-вече децата) им е много по-комфортно пътуването.През качествено фолио се гледа като през маркови слънчеви очила!

3.Пътниците и багажат стават по-трудно видими за любопитни погледи!

4.Визията на колата,лично мое мнение,е много по-добра!

 

П>С>Има и още ама не ми се пише!Всеки си преценя сам дали да слага или не!

 

Напълно съгласен съм! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а като си купувате колите защо не си ги взимате със заводски затъмнени стъкла .... става въпрос за някакво си доплащане от 270 лв. ... всичко останало с фолио си е циганийка ... първо трябва да сложиш супер качествено фолио което да не се надира и не избелява, а то е и доста скъпо; трябва да ти разглобяват вратите и не знаеш кой некадърник какво ще ти направи по колата и как ще си остави ръцете, и накрая ще ти ви излезе доста по скъпо от тези 270 лв. ... а иначе си има смисъл от затъмнените стъкла, но умерено и най-вече заводски....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи нагоре чете ли или си ги говориш ей така?

На L&K съм си ги поръчал затъмнените стъкла,НО ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Llumar - което се води прозрачно, но с UV защита. Монтираха ми го в специален сервиз и съм доволен от резултата. Гаранцията е, докато автомобила е в движение ;) Като ми остане повече време, ще сложа и на другата кола, но този път - с процент затъмнение. Става дума за щатите, но виждам, че го има и в Бг и ще си позволя да дам линк - http://www.llumar.bg/ въпреки че съм сигурен, че колегата е прочел за него ;) Предполагам, след като се подвизаваш във Варна, вече си говорил с Коко или Миро /не, че другите от отбора не знаят де/ за това, къде да се отбиеш и да превърнат колата ти в още по-симпатично автомобилче! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да те сваря в гаража, иначе ще се повозим на 50% всички стъкла. Но и на мен не ми харесва когато фолиото е САМО на задните или когато предните са по-светли, малко като баничарка става smile049 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи нагоре чете ли или си ги говориш ей така?

На L&K съм си ги поръчал затъмнените стъкла,НО ...

 

 

... никой не се заяжда с тебе, пич. Ти си най-добрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Llumar - което се води прозрачно, но с UV защита.

 

и аз съм се замислил за Llumar или 3М но още се триумя за това дали да е прозрачно или не.На практика прозрачното ограничава ли топлината?

 

 

Нещо не мога да те сваря в гаража, иначе ще се повозим на 50% всички стъкла.

 

твоята е станала супер но с 50% куките не ти ли правят проблем и не е ли много тъмно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Llumar - което се води прозрачно, но с UV защита.

 

и аз съм се замислил за Llumar или 3М но още се триумя за това дали да е прозрачно или не.На практика прозрачното ограничава ли топлината?

 

Да ти кажа право - не знам. Не ми се е случвало да оставам колата да се напече сериозно... По-скоро го взех заради UV лъчите и заздравяването >>> http://www.youtube.com/watch?v=PVeUmUx925k Това прозрачното е много подходящо и за визьорите на мотористите, че и там се чупят на парчета стъклата понякога - въпреки че не би трябвало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи нагоре чете ли или си ги говориш ей така?

На L&K съм си ги поръчал затъмнените стъкла,НО ...

 

 

... никой не се заяжда с тебе, пич. Ти си най-добрия.

Да ве!Пък ти си най-великия! smile091

 

zloQQ,на визиор на шлем не знам как ще стане да се сложи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен пък си е най красиво с оригиналните щорички на задните странични стъкла

 

да така е ,но какъв е ефекта в жегите?

 

Предполагам като да си пуснеш парното! Щоричката е вътре и се грее от слънцето. За мен доброто фолио си остава по-добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto, днес забравих да ти кажа, но... Тая кола заслужава тема в проекти!!!

 

:smt017

и а3 така мисля :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto, днес забравих да ти кажа, но... Тая кола заслужава тема в проекти!!!

 

и а3 така мисля

 

щом така мислите утре като залепя фолиото ще пусна тема и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto, днес забравих да ти кажа, но... Тая кола заслужава тема в проекти!!!

 

и а3 така мисля

 

щом така мислите утре като залепя фолиото ще пусна тема и снимки

 

ДА! Всичко от-до с много снимкииии smile152

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките изглежда доста добре !

Апък на живо направо е перфектна.Тоз миро от Рогачево,много добър в затъмняването!

Много му е красива колата на тоя еййй....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.