Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skоda Superb на изток


Biohazard

Recommended Posts

Намерих няколко интересни снимки в интернет на Superb в Япония/Китай и т.н. :) Явно има малки разлики със европейската версия :arrow: диодни стопове и волан с дървени апликации /поправете ме ако не се казва така/.

post-1063-13845310644_thumb.jpg

post-1063-138453106461_thumb.jpg

post-1063-138453106467_thumb.jpg

post-1063-138453106472_thumb.jpg

post-1063-138453106474_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брееййй!Баси м...та! smile092

П>С>На първата снимка ми е интересно и защо джантите са бели на цвят?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П>С>На първата снумка ми е интересно и защо джантите са бели на цвят?!!!

 

Премиум по жълтите страни smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и волан с дървени апликации /поправете ме ако не се казва така/.

 

Махагон е тва "дървеното" иначе и аз ги гледах тези снимки като се рових в гоогле един ден... интересно е и много ми прилича на ауди отзад с тия диоди.... готино е няма спор :) ако му сложат и лед светлини отпред във фаровете баш ауди А5 smile001 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз по - принцип много се дразня от тая нова мода за стoпове с диоди, подредени в разни кръгчета, преливащи форими... пълна цигания, прилича ми на китайска играчка за 3,00 лева, сещам се и за стрелбище от ония панаирджийските, от едно време... абе кич.

странното е обче, че някак си не ме дразнят върху тъпата задница на новия superb, даже май малко замазват безидейната дизайнерска грешка, допусната в тази инъче толкова яка skoda...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.