Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Днес е Свети пророк Самуил!


PRESIAN

Recommended Posts

А какво значи това? :-k Ааа да-Бат Сами има да черпи. smile179 Честит Имен Ден Бат Сами,да си жив и здрав и да славиш името си.Наздраве на теб и на всички съфорумци с това име. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...известен още като "бегачков ден". Строго забранено е карането под 100км/ч.

 

smile159 Да е жив и здрав клубния майстор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такаааааа!Изловихте ли го! smile091

Честит имен ден БЕГАЧКА!ДА си ни жив и здрав,прав и корав! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧИД и от мене!

Нека твойте желания бъдат мои пожелания

и помни никога не спирай да опитваш

и никога не опитвай да спреш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооооо цял ден си мисля как ще се прибера и ще пусна тема но колегата ме е изпереварил ! Та Бат Сами айде чакаме те на Софийска полянка+скара да почерпиш! Да си жив и здрав още поне 100 години и 90 от тях само бегачки smile117 да правиш smile001 сега само остава да се организираме за полянка+скара и да доидеш smile004 smile021 smile049 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееее айде и аз да се включа с поздравленията за Самито.Да ти е живо и здраво името и успех в начинанията с който се захванеш.И чакаме да почерпиш.................... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба си случая ... Аз бях цял ден с клубния майстор ( бат Сами) на 20.08 и не съм знаел че има имен ден . ](*,) ](*,) ](*,)

Честит имен ден със закъснение!!! :)

 

 

014313232.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба си случая ... Аз бях цял ден с клубния майстор ( бат Сами) на 20.08 и не съм знаел че има имен ден . ](*,) ](*,) ](*,)

Честит имен ден със закъснение!!! :)

 

 

014313232.jpg

Ти, що не звънкаш , бе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите пожелания.

п.п.бях на почивка и съм пропуснал именния си ден,но към края на деня,ми припомниха близките и черпих няма как :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах съмнение че не си във Варна,купил съм ти подарък за бегачката

http://micyri.snimka.bg/automobiles/vir ... 6.14354097

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.