Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каталог и ценова листа за Октавия 2 от преди фейслифта


drank

Recommended Posts

Здравейте,

 

някой има ли ценова листа за оборудването на Octavia II от преди фейслифта? Търсих и във форума и на сайта на Еуратек, но не мога да открия. Няма и в hamsia-та (библиотеката).

Интересува ме какво е оборудването във съответните модификации (Класик, Амбиенте, Елегенс). Предварително благодаря.

 

Приятен ден на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, много ти благодаря за съдействието :-). Само че точно този лист и аз го имам (в PDF вариант, ако искаш даже ще ти го пратя, ако го нямаш). Аз търся другият списък, където подробно е описано цялото оборудване, ред по ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова чудо не съм виждал, имам един на допълнителните екстра, ако искаш мога да ти го пратя, но никога не ми е попадало описание на оборудването едно по едно в отделните нива!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборудването преди и след Facelift на Октавия е почти еднакво. Разликите са следните : прожекторни фарове за всички модели вкл. и Classic. Лайстните с с цвета на купето, и при Elegance и L&K има автоматично прибиране на огледалта - с помоща на дистанционното но ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно заради това "почти" търся точната ценова листа, но нищо, благодаря все пак за отговора :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.