Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

километраж фаворит 1.3 моно


jordanph

Recommended Posts

здравейте колеги вчера установих че не ми работи километража отвих привода и отново го вкарах няма видим проблем предполагам че проблема е в таблото защото месец преди това ми отказа малкия километраж а сега и големия засега се ориентирам по оборотомера но като се върна от почивка в априлци смятам да разглобя таблото някой знаели как става не ми се е налагало досега да го демонтирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се справиш. Ако ли не, ето тук се продава един читав до колкото знам:

viewtopic.php?f=14&t=14066&start=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е от жилото. А иначе - и при мен има табло от Моно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

искам да благодаря на момчетата от форума относно моя проблем със жилото на километража разглобих всичко направо ми скъса нервите но наистина се оказа жилото четириграма се беше изял смених го буквално за десет минути всичко заспа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги вчера установих че не ми работи километража отвих привода и отново го вкарах няма видим проблем предполагам че проблема е в таблото защото месец преди това ми отказа малкия километраж а сега и големия засега се ориентирам по оборотомера но като се върна от почивка в априлци смятам да разглобя таблото някой знаели как става не ми се е налагало досега да го демонтирам

post-4523-138453110602_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.