Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мигане на лампата за подгряване на О2


radoslv

Recommended Posts

Днес както си се прибирам от работа и си карам нормално изведнъж ми светва лампата за подгряването и започна да мига постоянно. В ръководството пише да се отиде в сервиза както и ще направя но тези дни нямам време и искам да попитам на някои случвало ли му се е подобно нещо и имате ли идея какво може да е. Предполагам някоя свещ е заминала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност тази лампа не е както беше при старите коли - да свети само за подгрева. Да е заминала някоя свещ - не знам дали ги следи след като двигателя вече е запалил и е достатъчно топъл. Моторната електроника е забила някаква грешка (може да е всичко) и от там ти мига лампата. Наистина най-добре е да се закачи диагностичен уред и веднага ще си изпее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата за свещите свети и при повреда в машинката на спирачките. Абе може да светне от доста неща. Ако нямаш VAG-COM под ръка тичай до някой който има. Може да е малко, може и да е сериозно.

 

Успех и да се разминеш с най-малкото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

при мен проблема с лампата на подгряването се оказа освен изгоряла свещ и топлинен датчик,както писа колегата от много неща може да светне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахъм. Тая лампа се ползва за нещо като warning. Демек не е фатално, ама нещо не е в ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.