Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Octavia 1


Recommended Posts

Здравейте,

Така като взех колата си беше със ЦД Сони GT620U,доволно за мен не съм холям фен на озвучаване(оригиналното ми е достатачно).

В колата имам CD Changer Pioneer(точния модел него знам трябва да погледна и незнам дали е фабричен),който е бонус с колата беше в багажника.Свалих CD-то видях кабелите за Changer-а ама се оказа,че сонито няма изход за него.

Разгледах се в нета и видях,че фабрично се монтират както радио касетофино така и CD-ta на Октавия.Въпроса ми е кое от двете трябва да търся за да има изход за changer ? Искам да е оригинално за Шкода :)

 

smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.