Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторно масло MORRIS :-k


Recommended Posts

Произведено в Англия , няма засечени ментета .Семейна фирма която произвежда масла от 1869 г.Една от 9-те английски фирми които са си извоювали правото да слагат английското знаме на етикета си , ако не знаеш , това граничи с невъзможното .Пазарния им дял в Англия е 37%.Там законите са такива , че ако те хванат да произвеждаш боклукчив продукт , никога вече няма да имаш възможност да го правиш до края на живота си.Произвеждат пълна гама масла , не само в автомобилния сектор.Сайта им е www.morrislubricants.co.uk

Това достатъчно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само с такова карам от години 15/40. Брат ми кара нисана с такова, но пълна синтетика. До сега никога не сме имали ядове. Както каза колегата не е много извесно и може би затова няма ментета. Взимай смело няма да сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделите ли откъде го намирате в БГ и ценички. Или - само от Англия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек-Плевен работят с Morris 5W40 -87лв/5л. с ДДС

Ето малко инфо за него на адрес http://www.cmi.bg/bg/maslo.htm

Питането ми беше, дъли някой колега с Окт 1,9TDI е карал с Morris

Имам 2 колеги с Хонди, които от 4 години карат само с Morris и са доволни -няма менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Някой от русенските колеги дали знае къде в нашия град продават такова масло, в случая ми трябва да форда, нали съм малко еретик, но 120-ката продължава да върти километри всекидневно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.