Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 TURBO за драг рейсинг


Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • marti

    17

  • tyny

    5

  • bega4kata

    5

  • anastas

    4

Най-много писали в темата

Що? Какво строши?

 

Има проблеми с МАПА несъвместим е с ЕCU трупа грешки и минава в авариен режим и докато карам постояно я рестартирам за това давам лошо време на Дупница но някой път не го прави И ТОГАВА ТЕШКОМО НА ТОЗИ КОЙТО СЕ ЗАКАЧА smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колеги, вече пуснах една тема в Черна хроника. Заради забави като последното клипче догодина ще правим курбан на брат ми (18г е сега). Че няма да ги стигнем американците, които вкарват в затвора хора състезаващите се по улиците няма, но нека поне не толерираме такива клипове тук...

 

 

Лично мнение. Просто не ми се пуска нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Виждал съм я преди около година и половина на околовръстното. Тогава разговарях с човека. Показа ми и двигателя от ford cosworth е по спомен беше май над 200 коня :roll: Много, много върви smile035 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кoлегата е идвал на срещи на НИМ. Мотора не е Косуърт, а от Фиеста XRi2 - около 105 коня е сток, ако не се лъжа. Горе-долу еднакво вървеше с пежото ми /което е пак толкова коне/, но на изкачването той имаше леко предимство заради задното, а на спускането пък аз го дръпнах с малко. Някъде из темите имаше и клипчета, но не ми се рови сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.