Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 TURBO за драг рейсинг


Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • marti

    17

  • tyny

    5

  • bega4kata

    5

  • anastas

    4

Най-много писали в темата

но пък е доста шаренко smile168

 

как ще управляваш каскадното пълнене ?

надавам се не си с мокри полуоски - над 150 коня имат навика да се чупят , а последствията от това не са като при обикновенните коли !!! особено за публиката !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ще управляваш каскадното пълнене ?
smile048 :?: :?: :?:

нали не греша , колеги там има две турбини ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа...последния път като направих якия съединител 2-3 дена имаше тестове,заради проблема ми с МАП сензора и от зор се счупи диференциала,извади се остта на сателитите от касетката и счупи сателит... smile049 .Сега усилих диференциала,позаварих го малко и щте видим... smile177 Иначе съм сменил 4-та от четиристепенната кутия съм я сложил на петстепенната.... И там имах малко ядове..ама стана с малко машинни обработки.За драга е по-добре,а пък и до Сливен без 5-та ще сзтормозя двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бррр, как си събрал цялата тая машинария отзад? :-k Сигурно са поизрязани преградите... и какви времена дава на четвърт миля? Надявам се да се появиш и на някоя среща в Бояна, такова чудовище не се вижда всеки ден :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проетк още не е замерван.За сега мога да кажа,че върви много ,но щевидим за напред... \:D/ Иначе нищо не съм рязал.Шкодата е доста широчка отзад. smile048 Преди съм давал 14.8 на Божурище с механичната инжекция.Само тогава беше изрязана :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Бравус за колата - доста сте се потрудили - и резултата не е закъснял!

 

За клипчетата - моля, следващия път снимайте с НЕЩО, не с телефон, за да можем да усетим поне част от тръпката!

 

Та не разбрах от какво е двигателя? Турбините сток ли бяха към него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

какво време даде монтанската корса ?(нали сте заедно) чувам какви ли не цифри и не знам на какво да вярвам . колко даде и шкодилака ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корсата даде 14.6,добро време ама може и по добро.Аз дадох 15.4 и то загасен двигател последните 100тина метра,три пъти рестартирам колата.И на всичкото отгоре тръгвам леко на старта защото цялата задница се тресе. smile195 smile074

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще идваш ли тая неделя пак на Бояна, че да докарам аз пежака... на 400 м. ме биеш с 2 сек /с атмосферка съм все пак/, но на старта поне може и да имам шанс... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си сила колицата . надавам се да оправиш проблема с мениджмънта на мотора.

 

 

Корсата даде 14.6,добро време ама може и по добро.Аз дадох 15.4 и то загасен двигател последните 100тина метра,три пъти рестартирам колата.И на всичкото отгоре тръгвам леко на старта защото цялата задница се тресе. smile195 smile074

 

 

моята даде следните резултати - със стрит гуми и спукана глава. на първа и втора не спира да върти гуми. на финиша е на трета със 6000 оборота .

Opel Corsa СА 5863 / бяла /

време 402м. / терминална / 60 фута

14,573 / 162,52 / 2,535

14,329 / 165,43 / 2.507

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.