Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Траби се завръща


The Best Forman

Recommended Posts

Здравейте,

в последните няколко седмици гледам много вестници и списания са пуснали новината. Кой с насмешка, кой с радост.....

Попрегледах малко снимките, които са показани(не само тук) и ми се струва, че новият външен вид е доста заплашителен....просто колата е задигната, нямя ги тези заоблени форми като в оригинала, стъклата ми се струват също скъсени....

Нещо не ми харесва новият външен вид.....малко ми изглежда страшен и няма преход от спомените за "доброто старо време" с новото творение...

А може би греша?

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е този окончателния дизайн, ако изобщо се стигне до производство - все едно го е рисувало някое хлапе, малко скарано с пропорциите. Вярно, снижения таван малко напомня за "демона" на Анастас, но при новото Траби се връзва доста по-зле, отколкото на 100с-ката :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре си го казал митак, дано не е с тез пропорции на дизайна. инъче идеята не е лоша, хем е ново, хем прилича на старото, но трябва още малко да го пипнат...

то между другото няма да е лошо и skoda да се замислят за една електричка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.