Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Истински член на Клуба


Mirolo

Recommended Posts

Здравейте,колеги!След дълго събиране на средства и търсене на автомобил станах истински член на Шкода Клуб с Октавия 1,6 - 2000г закупена преди 2 дена.Това беше дългогодишна мечта и придобивката се ползва с голямо внимание не само от мен,но и от цели две фамилии.Досега вашите съвети и опит ми бяха като настолна книга,а сега като библия.Благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба, колега. Много безаварийни километри и приятни емоции с колата ти пожелавам. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направил си правилния избор майна,само така. Дай малко снимки и информация за автомобила. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видяхме с Миро и видях колата, много е добра, супер запазена аз невярвах че ще намери толкова запазен автомобил, но той беше търпелив и постоянен и я търси повече от 6 месеца, няма смисъл да ви казвам колко октавии е огледал за тези 6 месеца докато я избере.

 

Честити Миро да си я караш с кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Много безаварийни километри и радост ти пожелавам с придобивката!

Само едно не ми хареса

... и придобивката се ползва с голямо внимание не само от мен,но и от цели две фамилии.
Сигурно си широко скроен, ама не бива така. Как така "цели две фамилии"...? Пази си я само за себе си... :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.