Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

service oil 500км


superba

Recommended Posts

тази информация само през ваг-ком ли се анулира, или има и ръчен метод, какъв ? В момента е настроено да предупреждава на 15000км пробег, при анулирането ще се запази ли и за следващият път?

Утре ще сменям маслото и питам за да не ме хлъзнат нещо и да не си записвам по разни листчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. като ти сменят маслото те ще ти я направят пак на 15 000 да изпише, че ти е за смяня мяслото или по принцип- на колкото им кажеш! Аз на моята октавия съм го направил на 200 000! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като няма да ходя в Еуратек, а мисля да отскоча до първия сервиз около офиса и там да ми го сменят, та не ги знам ще могат ли да го направят и за това се поинтересувах как става да си го направя сам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията се нулира чрез натискане на бутона за изчистване на километража и даване на контакт, като след това се завърта на ляво и дясно. Може да греша, но нещо подобно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията се нулира чрез натискане на бутона за изчистване на километража и даване на контакт, като след това се завърта на ляво и дясно. Може да греша, но нещо подобно е.

Значи:

1-натискам бутона за нулиране

2-контакт

3-наляво

4-надясно

5 махам ключа или ?

Няма значка оправих се сам( беше много яко smile035 smile048 smile091 )

Значи

1-натискате бутона за нулиране

2-контакт

3-въртите това за нагласяне на часовника( наляво или дясно ваш избор)

3.1 трябва да ви се покажат километрите с дневен разход 0.0

4-махате ключа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията се нулира чрез натискане на бутона за изчистване на километража и даване на контакт, като след това се завърта на ляво и дясно. Може да греша, но нещо подобно е.

Значи:

1-натискам бутона за нулиране

2-контакт

3-наляво

4-надясно

5 махам ключа или ?

Няма значка оправих се сам( беше много яко smile035 smile048 smile091 )

Значи

1-натискате бутона за нулиране

2-контакт

3-въртите това за нагласяне на часовника( наляво или дясно ваш избор)

3.1 трябва да ви се покажат километрите с дневен разход 0.0

4-махате ключа

 

Отивам да пробвам :D Онзи ден пробвам ама съм объркал реда.

P.S Пробвах...стана smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така, аз взех ВАГ КОМ кабел накрая, ама ето какъв е ръчния режим на Супърб/Пасат, който малко се различава от споменатите тук (които ги пробвах без резултат при мен):

1. натискате бутона за нулиране на дн км-ж

2. давате на контакт

3. ! ПУСКАТЕ бутона за нулиране на дн км-ж

4. въртите копчето за насртойка на часовника на дясно (аз го врътнах и в двете посоки)

5. изваждате ключа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.