Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята втора гордост.


FleXos

Recommended Posts

Пфуу ама много ги усещам, чак аз не се понасям smile021

smile027 ми то на тебе само джанти и цолове са ти в главата... smile027 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си е ситроенчето, аз преди шкодата имах ХМ комби, двигател 2.0, мноооого по-добре вози от фабията или от октавиите, които съм карал, но поддръжката му беше с пъти над шкодаджийските ми разходи, и за града е най отвратителното решение, което можеш да избереш. С "Белия Лебед" просто нямам грижи, а иначе през 3 до 5 месеца бях за нещо в сервиза на ситроен, почти бяхме станали роднини с персонала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорим за поддръжката определено си е кофти избор на кола особенно с тази хидравлика.Но аз сам си го обслужвам и за мен това е без значение.Капризен е но съм свикнал да си лежа под кола. Той ми върна емоцията от шкодата.Викам си сега ще си взема някой пасат ще забравя как изглежа куфара с инструмента :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колата изглежда добре, и за возията съм чувал превъзходни отзиви :smt017 .

Дано само не се случват подобни случки, както на една колежка на жена ми, докато бяхме на Албена smile163 :

post-2459-138453109477_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормално,ама за не поглеждана кола-то си личи че се цепи тампона явно, преди да стане чак така

неприятно е ако се случи в движение

Веднъш при бояджията ми така беше станало с една негова клиентска кора,че ме вика да обяснявам на жената,че той не е виновен smile091 -Ние сменяхме тампоните и се мазахме обилно с хидравл.течност,а той ходи да търси капак в моргата и боядисва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Операция палатка а ? :mrgreen: ......

 

Да.... и на мен ми се случи това нещо с "палатката" ,при това с чужда кола по време на маневра.(слава господи)

Резултатът от финансова гледна точка:

195лв. за нов тампон от АМК

Майстор-70лв.

Пътна помощ -100лв.

Преден капак -70лв.

Бояджия -100лв.

Идеше ми да се smile120

Хубави коли са, но тези тампони (носач сфера) задължително,макар и да изглеждат здрави се подменят на всеки 5-7 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Доколкото съм запознат операция палатка се случва само при маневри. А и който не иска да дава 450лв за два нови тампона има "евтини", които пак ще са по-добре от скъсания. Да не говорим, че като ти се закара колата на проверка за сфери те момчетата ще ти кажат и за тези тампони... Аз на твое място бая бих поспорил за това кой да извърши ремонта след операцията... То е хубаво човек да е честен и отговорен, ама да отнесеш ти ремонта, на чужда кола, задето собственика не го е еня за сутиена ... Не съм съгласен. Минало все пак, пари се изкарват :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.