Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята втора гордост.


FleXos

Recommended Posts

тази кола е прекалено ниска за нашите пътища ... трябва да я караш постоянно с хидравликата "догоре" ... незнам дали знаеш на Ксантията как се поддържа хидравликата .... много е тежка работата. Иначе си е Ксантия, че и с АГУ.

 

За новата ти придобивка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не и е тежка подръжката, в горубляне има едни пичове дето взимат по 50лв. на сфера (те са 5) за промивка,профилактика и пълнене дават и гаранция.Това се случва веднъж на 80 - 100 000км.Ако си сметнеш парите за амортисьори за 100 000 км. ще видиш че ситроена излиза много по-евтино, а комфорта е несравним. Супер е количката, да си я караш със здраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз съм се возил вече в ситроена и си е доста добра возията в сравнение на немските ( респективно наште ) коли. Само Румба да не вземеш тотално да изневериш на марката. И що си ми откраднал джантите? Чакам те септември с твойта гордост да акостираш в БГ и да се напием кат хората. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, Румба. Обаче все си мисля че преднидния калник трябва да захапе джантата. Смъквай още... :mrgreen:

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече влизаме в pump my ride зоната с тази кола като гледам е с търговищка регистрация.готино седи да ти е честита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва... пък ако знам как да си сложа такова окачване на 120-ката... smile048 smile048 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз съм се возил вече в ситроена и си е доста добра возията в сравнение на немските ( респективно наште ) коли. Само Румба да не вземеш тотално да изневериш на марката. И що си ми откраднал джантите? Чакам те септември с твойта гордост да акостираш в БГ и да се напием кат хората. smile159

 

А не съм ти откраднал джантите.Моите са Oxygen smile004

Skoda_Estelle Честита придобивка, Румба. Обаче все си мисля че преднидния калник трябва да захапе джантата. Смъквай още... :mrgreen:

Митаче гумите са много ниски.За да дойде до калника трябва на 50 да ги сложа.Сега са на 205/40 отпред 17'' а отзад 215/40. Трудно се намират за Цитроена.Офсета му е 15-18. А тези са 35. Почти опря в макферсона, но пък от друга страна мога да ги сложа на шкодолатора \:D/

 

Rapid Честито , возията е супер на ситрото. Е не знам с тези джанти дали ще е същото. smile159

Возията е почти същата(предимството на сверите пред пружините)

 

 

Хашек Честита цитронада! В Разград тая събота ще я видим ли?

Ако успея да си дойда септември ще се обадя непременно.Засега опъвам каиша и събирам за тунинг на Зелека.

 

Имам и едно запитване колеги.Такива ниски гуми на колко се помпят. Отпред ги надух на 2.7 отзад на 2.5 ..... имах един познат и той навремето беше споменал че здраво надувал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да си запазя час, снощи я дадох на един авер и той и разказа играта на предна дясна прясно остъргана :cry: .После и аз го остъргах финансово ама защо да е така smile059

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо си даваш нещата на хора на които нямаш доверие? Или им се предоверяваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ще си даваш колата бе smile150

кола и жена не се дават :!:

 

Е той колата вече я е дал ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда Румба, не можеш ли да я караш постоянно на тая височина smile168 , така е екстра :smt017 . На Ксантията комбито е по-красиво. Тия гуми ми се виждат малко по-ниски от нормалното... 17ка ли е джантата - 215/45, тия малко на 205/40 бият, не че е лошо, ама да не изправяш всяка седмица ;).

 

П.п.: На мен ми става лошо в Ксантия :oops: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами не можа да отгатнеш smile004 ,

 

Добре изглежда Румба, не можеш ли да я караш постоянно на тая височина smile168 , така е екстра :smt017 . На Ксантията комбито е по-красиво. Тия гуми ми се виждат малко по-ниски от нормалното... 17ка ли е джантата - 215/45, тия малко на 205/40 бият, не че е лошо, ама да не изправяш всяка седмица ;).

 

П.п.: На мен ми става лошо в Ксантия :oops: ...

 

Не мога да я карам така това е сервизно положение. Джантите са 17'' на 7 джаула отзад съм на 215/40 отпред 205/40. С тези гуми ги купих. Те първа ше копувам гуми.И тъй като офсета е далеч от този който трябва, за да сложа по широка от 205 от пред и по широка от 215 отзад трябва да си направя изнасяши фланци.Утре ще взема размерите и ще ги поръчам в Бг.

 

 

Румба, само така.

smile027

 

Поздравления за Цитронадата.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.