Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хотел в Трявна


bega4kata

Recommended Posts

Моля ,ако някой знае, да ми препоръча хотел с хубав /просторен/ паркинг или къща под наем в Трявна и околностите.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна,че хотелите в Трявна не с паркинг тип "Метро",но паркирането там не е проблем.Винаги ще се намери място за няколко коли. Иначе хотелите като такива са си на ниво. Аз мога да ти препоръчам Калина Палас или Комплекс "Бръшлян" (с невероятна гледка към Трява и доста добра кухня).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид ,че съм от Трявна , се чувствам длъжен да помогна smile049 Та... по темата има много красиви и уютни местенца в който можеш да отседнеш. Но от изсикването да има паркинг (просторен) се сещам само за 2 такива местенца а именно - Комплекс "Бръшлян" всички там го знаят като "Хижата" . Има страхотна гледка към почти целия град , страхотна кухня със лятна градина и много добро барбекю :) Стаичките са добре по последни спомени които имам (понеже работих там 2 години) и цените не са много люти :)

Другото местенце към което мога да те насоча е Хотел "Сезони" , който се намира точно срещу "Хижата" , на отсрещното възвишение , там също си има паркинг , басейн в хотела и куп други благинки на който може да се радваш докато си там... несъм много запознат с него но знам ,че си има ресторантче (предполагам и лятна градинка) :) Та... това е за което мога да се сетя за сега с просторен паркинг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за отзивчивоста.А някакво инфо за Хотел Ралица???Казаха ми че имал голям охраняем паркинг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е има доста голям паркинг, но несъм запознат дали е охраняем...Иначе знам ,че е приличен хотела (поне на пръв поглед и отзиви от познати който са били там на почивка) , често има много автобуси със туристи там... така,че внимавай къде спираш Октавиана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва само за преспиване - на центъра срещу общината хотел Трявна . Реновиран с паркинг зад хотела . Пред него пък се намира огромен охраняван 8лв/ ден с камери . Лелката дава специални места за маняци :) - "вътрешни" (обезопасени) . Хотела си го бива , ресторанта и обслужването също е на ниво , както и певицата Стела ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм в "Сезони" и съм доволен.

Паркинга обаче не е много голям, а пътя до горе е доста стръмен.

На "Бръшлян" дори и да не се отседне е задължително да се посети, храната и гледката са много добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами да не ходите 40 коли ;) че незнам къде ще ви събират толкос ;) а пък нали Гюнтер е с тебе той ще ви пази сичките smile001 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че ако не постигнем споразумение за Соколски 2010 с управата на манастира, ще обсъждаме евентуален събор в Трявна - има голяма леглова база, а и Междене е достатъчно наблизо. Тъй че може да прибегнем до помощ към колегите от Трявна и околността...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата бях в х.Панорама,намирасе над града и гледката е супер,храната също-готвача е многооо голям! ,има паркинг и вечер си има охрана,и малък басейн с сауна,барче.Стаите не са кой знае къкъв лукс,а апартамента в който бях е с 1 спалня и 2малки диванчета който се растягат,тв,баня,2 ws.

А отностно бъдещи събори: терена е много пресечен и липсват поляни(като на Сокола)доста километри навъртях на бегом из баирите около града. smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Сами аз пък изкарах една много готина ваканция ето тук:

http://www.planinskirai.com/

Апартамент в блок, но изключително чист и спретнат.

Иначе повечко инфо за други местенца из Трявна:

http://tryavna.start.bg/

Денят след събора водих Ицо семейно в Трявна. Останаха очаровани с Ирина. Ама той Ицо що не е качил снимките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъ, злобил. smile001 Ицо снимки е качил, твойте къде са? Забрави си тогава апарата на Соколския. :mrgreen: Знаеш ли, че още не мога да намеря време да кача видеото от Междене и от конкурсите и награждаванията? Кат щи кацна един ден със сУрав материал за обработка, към 3 часа некъде, ша видиш ти. :evil: Дето ме има мене грозен на некои фотоси - тва е отмъщението на Стария Алкохол. :D Децата гледат лошо в началото, щот беха гладни, караха, горкичките, на по една филия с лютеница от сутринта, че преди Трявна изръшнахме и Етъра и чак към 04:00 следобяд седнахме да похапнем, но после ще видите че изведнъж им иде блясъка в очичките. :mrgreen:

 

То тва мнение си е за тема в Маршрути, ама не ме бива да обяснявам как се стига от някъде до другаде, та затуй тука пиша, пък мода ако иска, да ме санкционира. :P

 

Ето фотосите, градът наистина е много красив, останахме очаровани, въпреки малкото време което имахме за разглеждане. Има невероятно хубава кръчма точно срещу блока, в който са почивали Мишо и семейството му, яденето беше много вкусно, цените - нормални, а порциите големи - тамън като за гладни Софиенци. :mrgreen: Надявам се снимките да ви харесат:

 

http://podw.snimka.bg/friends/na-tryavn ... 009.410527

 

Имам и клипчета, по-късно ще ги кача тук.

 

Мише, много ти благодаря, дамите също, оставаме вечно задължени за хубавата разходка, която ни организира тогава, съжалявам само, че не можа да дойдеш с нас и другите два дни, когато посетихме Дряновския Манастир, Боженци, Пещерата Бачо Киро, Габрово и Царевец. От там ако знаеш само какви фотоси имааааам. ;) Догодина нема да те оставя, събуждам те в ранни зори и ако требе вързан у багажника на Буба ше те нося, но ще обикаляш с нас навсякъде. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сезони съм бил - паркинг има, стаите са добри, но вечер от ресторанта вдигат повечко шум, поне тогава когато аз бях там. Има безплатен безжичен интернет.

 

Ралица е на един съседен хълм и ми изглежда като добър хотел.

 

Комплекс Бръшлян е отсреща, от другата страна на реката и има чудесен парк в който е ресторанта, със стаи над него и бунгала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.