Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скъсана тапицерия


ID A

Recommended Posts

За Фабия 1 ФЛ, имам проблем с облегалката на шофьорската седалка. На последния пикник в СФ, ми казаха, че ЕТ продава калъф на оригиналната седелка и облегалка, като цената за седелката е била около 30-40 лв, а облегалката малко по-скъпа. Вчера минах през ЕТ и само за калъфа на облегалката ми поискаха 528 smile020 лв.

Та въпроса ми е, някой заменял ли е тапицерия /сещам се за няколко души, но те сменяха фабрично/, евентуално цени, каталожени номера?

Просто не мога да си представя обикновена текстилена тапицерия и то за половин седалка да струва толкова, а и момчето преди това доста търси каталожния и номер, за да провери цената.

Ако имате и предложения къде в Сф може да се поправи тапицерията, ще съм Ви благодарен.

 

EDIT: калъфа верно се оказа 528 лв., цяла седалка 2500 лв. Явно не е било ЕТ, а някой тапицер. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане мерси за инфото. Още от Понеделник вечерта тормозя мои приятели и до момента, двама ми обещават да ме водят на тапицер. Колега от форума също, ми писа, че има комплекти. Още събирам инфо и обмислям варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и на Сточна гара , там също трябва да има тапицерии к-т за Фабия - чешки са.

Е нали магазина е твой.Дай инфо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от магазина на Сточна гара, но за такъв комплект ми поискаха сега 120 лв. И става въпрос за калъфки, които се нахлузват върху оригиналната тапицерия, а не за самата тапицерия. А аз такива имам заради кучето си.

 

EDIT: 40 лв. и се разбира, че част от тапицерията е различна чак когато прекараш пръсти по нея. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ама на сточна гара това дето се подава чешки калъфки които се нахлузват върху оригиналната тапицерия ли са? :-k

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да знаеш какви пари е комплекта за двете предни и за задната седалка? Хубави ли са да не са таксиджийски тип, в смиъл некачествени и некрасиви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да знаеш какви пари е комплекта за двете предни и за задната седалка? Хубави ли са да не са таксиджийски тип, в смиъл некачествени и некрасиви?

Звъни им един тел . 02/9463188 - и ще ти дадат подробна информация за тапицериите , които са при тях. Съжалявам , но тия дни съм извън Казанлък и не мога по - подробно да те информирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Мен ме интересуват облечки САМО за двете предни седалки на фелиция – нещо сиво или леко петролено зелено като цвят. Возя се най-често сам или с още един човек и задните седалки са си ОК, но отпред се цапат и късат :-).

Ако някой може ли да препоръча (евтина) алтернатива и да даде някакви подробности (цена, линк) ще е супер. Като мине голямата киша да направя леко хигиенизиране - все пак е Фела, няма много да я гиздя и пазя.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.