Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лятна среща-барбекю в Лудогорието /Пчелина/ 15.08.2009


PVV

Recommended Posts

Колеги, решихме с Диан да организираме една срещичка на местността Пчелина до Разград. Така да се каже да се преброим шкодаджиите, да хапнем , пийнем на теферич по примера на другите регионални групи пък дано сложим началото на добра традиция.

Та така - на 15,08 около 10,00ч на Пчелина (на 10 км от Разград посока Попово). Аз ще осигуря барбекюто и дървените въглища , малко мръвки и биричка и който иска да заповяда. Накъде около беседките ще се развърнем ,има полянки сянка , носете одялца, столчета, топки, деца ,жени ( който иска) . Надявам се и от съседните вилаети някой да прескочи. Ако има въпроси давайте на лично или 0888464343-Пламен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би и аз да се пусна . Има време до събота ще го мисля .. :-k .. Нали са има няма 100

км

Да се спускат колегите от Русе , Добрич .. Варна . Ще му направим един лаф , ще хапнем , ще пийнем . Какво по-хубаво от това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес просто съм щастлив !

Квета ни беше на гости , и не само тя. В местноста Пчелина се събрахме доста фенове на шкодата, и най важното имахме гости от Варна. Миро изпълни обещанието си като пусне Квета на вода (така да се каже ) да я пробва до Разград. И тя блесна в цялото си величие на поляната край Разград. Трябва да кажа ,че наистина проекта става жесток иму трябва само още малко за да придобие завършен вид. smile126 Искам да благодаря на цялата варненска група за това ,че ни почетоха сбирката. От феновете от Разград се включиха Милослав , Божко и Камен . Дидо и Миро обмениха опит , а ние получихме прекрасна възможност да нащтракаме малко снимки сред природата.

Естествено след това хапнахме и пийнахме и пак обиколихме колите. На сладка приказка не усетихме как мина деня.

Ето и малко снимки за сега , предполагам и други ще пуснат:

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/sreshta-na-pchelina.411052

 

Всички си тръгнахме доволни и с надеждата тези срещи да станат по регулярни и на тях да обменяме опит на хапка и пийка , както си му е редът. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile011 много ме е яд,че не успях да дойда.

PVV, следващия път ще се възползвам и няма да пропусна! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съжалявам , бях зает . Другия път живот и здраве ще дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile161 smile162 ,поздравления за Квета,станала е прекрасна.Радвам се че сте си прекарали добре,щото аз бях на работа ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стана чудесна сбирка.специални поздрави на PVV за добрата организация на мероприятието."KVETA" е станала невероятна кола.може да съжаляват колегите които ги нямаше. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм меко казано очарован от организацията и посрещането на колегите от Разград. Огромни благодарности за тези няколко часа, прекарани заедно! Специални благодарности на Диан, след чиято намеса Квета тръгна доста по-добре отколкото на отиване, и на Пламен, който ни гощаваше с вкусни работи на пикника по повод приемането на сина му във ВУЗ.

На връщане към Варна точно преди летището спуках гума, но това общо взето са нормални неща.

 

За колегите, които ползват или смятат да ползват вътрешни гуми: внимавайте какво купувате - почти всичко на нашия пазар е китайски миндил - купих ги чисто нови - и ето има-няма 400км път и едната даде фира.

 

Поздрави и още веднъж благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, Вие като си тръгнахте и в Разград се изля дъжд като из ведро. Като си помислих ,че Квета нямаше чистачки още горката ми се изправи косата. ма явно дъжда не Ви е достигнал до Варна щот бързо сте се движили. smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско и от мен за организаторите и почерпката!!!

Колегите от Разград ни изненадаха приятно с прекрасно за подобен вид срещи място. Местността е страхотна - чисти полянки, маси и пейки на сянка и перфектен път, без нито една дупка (!!!) до там.

Дидо ни посрещна на входа на Разград, Пламен пък ни чакаше на полянката... културна работа!

Благодарско!!!

smile027

http://rskolev.snimka.bg/automobiles/20 ... 411520.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готино сте си прекарали.квета е направо огъъъъъъъъън.а може ли до ми кажете на кого е жълтата фабия щото ме интересуват джантите му какви са много готино седят а нали имах проббблем моите дезенки излязоха че бият по височина и направо съм луднал и ги върнах щото са гаранционни и се чудя какви да си взема.следващата сбирка съм там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иееее Квета пътешествала! Браво за чудесните снимки. Роска черно белите като ги разглеждах, настръхвах от кефффффф...

Само никой не се е сетил да снима интериора й :smt0344 :lol:

Радвам се че има две прекрасни Октавии в клуба smile126

 

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много красиви снимки =D>

Квета-кърти в тази окраска и тези джанти smile126 -Като хот-род автомобил е.Ся само един мааалко по мощен двигател и трябва...от бусче като на Митака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интериора не сме снимали , щот има още малко за довършване. Аз казах на Миро , че едно от нещата което най-много ме впечатли е именно той( интериора). smile126 Само не знам как ще се кара колата-трябва да си мием краката ,щот и в къщи нямам такова готино мокетче. Винаги съм бил почитател на светлите тонове, но това кремаво с тези шарки направо ........ smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз долу горе ги разгледах джантите много са готини но са 15 цола а на мен ми трябват 14 цола щото си купих едни дезентки 14 цола с нови гуми и почна да тресе излезе че джантите са криви във височина и сега се карам с продавача и ги оставих да ги върне на проезводителя уж ](*,) и ще чакам да видя какво ще стане и може да доида до разград да си взема като твоите джанти или ми кажи какъв модел са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи джантйте са BSA но повече такъв модел не съм срещал защото ги купих края на миналото лято.Преди месец един поэнат ходи в Дряново , там са им складовете и отам си ги купи.Голям избор :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте всички фенове на шкода! Днес беше разкошен ден за излет и не пропуснахме да го оползотворим.Направихме си страхотно барбекю на местността "Пчелина".Жалко е,че нямаше никой от сектата.Затова предлагам другата седмица/в събота/при хубаво и не толкова хубаво време да се организираме на винце и пържолки!!!!Време има, smile001 smile159 давайте предложения.Добре дошли ще са всички колеги от близо и далече. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.