Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли мокри скорости да се свалят без сваляне на окачване


skoda120l1980

Recommended Posts

Искам да питам може ли "мокри" скорости да се свалят без да се сваля окачването.Само кутията ,а полусоките да си останат на колата?Ще се радвам,ако някой сподели мнение и опит :) Аз мисля,че може,но ако има някои тънкости нека ,който ги знае да сподели :) Щото все пак кутията е 5-ца и не искам да насмета нещо,че тогава направо заставам пред 280 :lol: Двигателя вече е свален :mrgreen:

 

PRR: Писането на смислени заглавия помага много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да извадиш полуваловете (полуоските) от кутията без да откачиш ръкавите от носачите - не можеш да усучеш носача толкова много. А така или иначе е хубаво да смениш тампоните на ръкава към носача - това си е болното място на на тези модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сам си отговорих [-X .Кутията е свалена :smt004 Най-лесният начин е като споменатият от колегата по горе,но при мен ръждата и други обстоятелства ме накараха да сваля цялото окачване,но пък важното е че свърших работа =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.