Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 09.8.2009


C2H5OH

Recommended Posts

И така уж нямаше организация. А какво се случи в действителност - сбирка сериозна (чичо Джак си тръгна последен :!: :!: :!: ), драг рейсинг с на Юли и на Сина ми джиповете, документиран ремонт на Юли на камиона - закрепване на кормилна щанга след удар в бордюр (оказа се, че бордюра на никого не прощава), драг рейсинг между бяло 80 quatro 2.3, 5 цилиндрово (имаше сбирка и на Ауди) и чичо Джак, драг между 2 Аудита, тест драйв на Лексус GS 450 Hybrid, което идва да каже, че и Фреша също ни почете. Но хайде стига подробности. Снимките са достатъчно красноречиви.

Еле па тази smile035 която предлагам да наречем "Хората сБира":

014094058.jpg

Ето ги и останалите:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=409352

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай го Джак, как си е сложил краката на бронята...... аз бих те...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай го Джак, как си е сложил краката на бронята...... аз бих те ...

И аз точно това щя да пиша

Джаки,не внимаваш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Гледай го Джак, как си е сложил краката на бронята...... аз бих те ...


Това само за снимката. Секунда по-късно на чичо Джак му беше обяснено да подготвя парички за пребоядистване на бронята и крачетата бързо-бързо бяха пуснати на земята
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде - зимали сте си нови обувчици от Адидас аутлета отсреща на НИМ и ся кой кат вас, как нема да се пофалите. :mrgreen: Хубава среща е била, браво. Мише, евала и мерси за снимките, много ми харесаха тези с джиповете покатерени един връз друг, и аз имам такава от вчера, ма не е с джипове, а с единия ми пес и една кучка.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, хубави снимки са станали
За краката на Джак (как звучи само) веднага му бе направена забележка, ама Мишо с апарата беше по-бърз. Добре че е предпазния кант на бронята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.