Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tricky: спирачка + газ


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Пробвали ли се го това при спряло положение:

Без да е вдигната ръчната с левия крак натискате спирачката, а с десния плавно подавате газ. Моята Фабия има някаква защита, свързана може би с екстремно спиране и не дава да се развърти мотора. При вас така ли е и за какво точно са я сложили тази "екстра"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хих номера ми е любим, само че с по-друг тип автомобил - голям мотор със задно и без тракшън, шпер и прочее.Старите БМВ-та са перфектния избор.Няма по-красиво нещо от кола която стои на едно място а гумите и се палят и пушека бързо я скрива от любопитните погледи, а звука кара кръвта ти да кипне :) ехх размечтах се. С фабията не става, може да и палнеш гумите ама по-добрия вариант е рязко тръгване с дръпната ръчна. Колкото до защитата за която питаш - не знам автомобил с предно който да развърта мотора при такива условия... но може и да е защита smile049 .След 15 минути излизам и ще пробвам по начина който си описал. smile004 По-късно ще пиша дали и мойта е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои я е прекодирал на автоматик-с надеждата да пали smile091 :!: Тя не палеше и обиколи наи добрите сервизи ха Варна,вкл.и ЕТ.Докато накрая не доиде при мен-да я оправя! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои я е прекодирал на автоматик-с надеждата да пали smile091 :!: Тя не палеше и обиколи наи добрите сервизи ха Варна,вкл.и ЕТ.Докато накрая не доиде при мен-да я оправя! :mrgreen:

 

Pls, дай на лично как се кодира, че колата е с автоматик! От маса време съм обещал на Васко да пипна неговата, а затрих настойките за VAG-COMа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k :smt0344

То това преконфигуриране предполагам и други неща е изменило. Има ли лошо?

Все се надявам някой друг колега да каже че и неговата е така :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои я е прекодирал на автоматик-с надеждата да пали smile091 :!: Тя не палеше и обиколи наи добрите сервизи ха Варна,вкл.и ЕТ.Докато накрая не доиде при мен-да я оправя! :mrgreen:

 

Pls, дай на лично как се кодира, че колата е с автоматик! От маса време съм обещал на Васко да пипна неговата, а затрих настойките за VAG-COMа ...

влизаш в двигател-Login -въвеждаш 12233,после Do it!,и после Coding -излиза ти версия на софта и го променяш от 00002 на 00001 и "Do it"

00001 - е автоматик

00002 - е ръчка

Митаче,като дойдеш ще я оправим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.