Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нагар по джантите


Recommended Posts

Колеги,купих колата с много нагар по джантите.С какъв препарат да го изчистя?Днес ми предложиха на Sonax-25лв.,но ми се вижда скъп.Пък и не знам дали наистина ще помогне,макар на опаковката да е посочено че е точно за това.Някакви идеи.. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SONAX е марката номер 1 за всякаква автокозметика!Аз използвам понякога оригиналното предложение на Skoda!Mисля,че и Meglio ще се справи идеално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Практикер са изкарали доста Английска автокозметика на сносна цена.Ако някой е ползвал нещо и е доволен нека сподели.Дори сега като пиша си мисля,че може да се отвори тема или раздел за това кой каква автокозметика ползва и дали е бил доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен джантите са така,но с Меглио не се получи напълно.Тези дни ще търся този на Sonax да видя какъв ще е резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като купих Гица, приятел ми подари едно комплектче козметика на BMW - течност за чистачки, препарат за размразяване на стъкла и препарат за почистване на алуминиеви джанти - перфектен е! пръскаш джантите, чакаш 5 минути (в това време те се оцветяват в лилаво) и миеш под налягане - всичко пада като с магическа пръчица. ползвам го повече от година, а съм изразходил 1/3 от обема. не знам кой го е произвел, но е перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.