Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампони на амартисьора


mihael nikolov

Recommended Posts

колеги вчера ходих и си смених маслата на фабията.От известно време имам един проблем с леко тресене на волана и като споделих с момчетата от сервиза(И ТЕ ИЗПРОБВАХА КОЛАТА)МИ КАЗАХА ЧЕ ОТ СОФИЯ НЯМА ДА РАЗРЕШЯТ НЯКАКЪВ РЕМОНТ ЗАЩОТО БИЛО МИНИМАЛНО ТРЕСЕНЕТО.След малко разговори от типа на какво може да се дължи от ЕТ ми казаха че получили факс от Чехия че произведените коли фабия 2 от 2007 до 2008 имали фабричен дефект на тампоните на амортисьорите и че ще ми ги сменят.Днес слизах леко от едно 5-6 см бордурче на задна и когато дясната гума слезе се чу страшен пукот на метал може ли да е от тампоните и може ли да тресе от тях.КОЛЕГИ ОТИДЕТЕ ДА ВИДЯТ И ВАШИТЕ ТАМПОНИ ТОВА ЛЕКОТО ТУПКАНЕ ОТПРЕД Е ОТ ТЯХ.МЕЖДУ ДРУГОТО МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ЕУРАТЕК ГОРНА ОРЯХОВИЦА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера смениха тампоните и наистина има разлика предницата стана много по стегната не се чува никакъв шум нито тупкате нито нищо.много съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.