Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радиo Stream - проблем


iecc

Recommended Posts

Здравейте,

От скоро съм собственик на Октавия 2 2.0tdi и имам малък проблем с радиото. Радиата в София, дори тези които съм запаметил с функцията за най-силен сигнал, от време на време губят обхвата си/появява се шум/ все едно че няма антена. Възможно ли е, да се е откачил кабела на антената или проблемът е някъде другаде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива са Стримовете. Слаба чувствителност, комбинирано с къса антена ...гарнирано с БГ предаватели ... :)

Има няколко радиа само които горе - долу биват ...примерно VITOSHA...

Мушкай по-често дискове !!! - това е моя съвет ... Няма оправяне . Аз съм с второ такова - все тая :) , мръднеш с 10 см - шум , върнеш се = пърфект...

За 800 лв - толкоз !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко едно радио ще прави така в София, проблемът не е в чувствителността, а в интерференцията.

Аз пък съм много доволен от Стрийма, рядко се случва да шумне, но това е неизбежно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко едно радио ще прави така в София, проблемът не е в чувствителността, а в интерференцията.

 

[-X Има нещо сгрешено в антената на Шкодите. Или по-скоро в усилвателя и. Причината - CD-то в Мица го извадих от Vectra-та. В Шкодата прекъсва на определени места в София (примерно телевизионата кула), докато във Вектрата проблем не е имало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение, че причината е в антената. И моя стрийм хващаше много лошо радио, след като го смених с друг плейър проблема си остана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му прекъсва радиото за кратко от време на време, изключването на AF функцията го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не прекъсва , просто много прошумява на места където примерно радио SONY за 130 лв не би "шумнало" въобще. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.