Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На Боби Доктора Октавията ... Новата любима - САРА !!!


димон

Recommended Posts

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    18

  • Боби Доктора

    12

  • gogata

    6

  • chavdarlk

    6

Най-много писали в темата

Той Доктора до година требва верно да се сдобие с бебе (ама истинско), че му е време smile091 :oops:

А за аватара - тази повече му харесва smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е направил пластична операция ! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, действай по-бързо по въпроса с бебето, не после у детската градина другите деца да викат на твоето - Дядо ти дойде да те вземе - както ми се случваше на мене, щот аз като бях на 5-6 годинки, баща ми беше на 45 и имаше вече бели кичури, та го бъркаха с дедо. :mrgreen: Надявам се да не не ми се обидиш, па на другата среща ша почерпя. smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Нещо пак хубав аватар си избацал, Боби, да не би най-накрая да дойдеш и ти в семейството на икономичните бегачки? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо пак хубав аватар си избацал, Боби, да не би най-накрая да дойдеш и ти в семейството на икономичните бегачки? :mrgreen:

 

След като на Сокола само отзад гледаше Мица явно не е могъл да спи спокойно и ... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оплака се! Дори ме караше да му купувам нов поленов филтър - стария съм му го бил запушил smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби махна дизеловия аватар, но пък пусна ценови листи все на дизелови Октавии в една друга тема smile048. Дали верно не е замислил нЯщо :-k smile001 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не! Само високолетливи горива! Я ми вижте аватара!!!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не! Само високолетливи горива! Я ми вижте аватара!!!

 

... и догодина пак ще си с поленов филтър за смяна smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре моля моля ... дисел си е дисел ...

онзи ден по магистрала тракия, с едно БМВ Х5 ... от софия до пловдив, по цялото трасе - 200-220 якооооо рано сутринта, без куки ... и за 130км постоянна скорост 200-220 (това е честен кръст) - разхода ми беше ... 9л/100км ... ако некой бенцин падне при тази скорост под 15л - ЕВАЛАТА БАТЕ!!! smile001

... баси таз колЪ мноууууу въри брей ... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо е FL? :D Да не би да чака "бебе " ? =D> =D> =D>

Чака, я пак бензин 1,8 TSI само че L&K май ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Скоро ще я снимам в "цял ръст" и ще престанат спекулациите около аватара ми :lol:

[attachment=0]Picture 0042.jpg[/attachment]

защо, защоооо този гаден фейслифт ... точно ти... с корейски външен вид ... няма злоба, няма линия... само заоблени форми .... неееееееее ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще я снимам в "цял ръст" и ще престанат спекулациите около аватара ми :lol:

[attachment=0]Picture 0042.jpg[/attachment]

защо, защоооо този гаден фейслифт ... точно ти... с корейски външен вид ... няма злоба, няма линия... само заоблени форми .... неееееееее ](*,)

 

абе чиче.... то да ти кажа от 120, Рапид и Фаворит досега нещо със злобен вид и линия и оригинален дизайн не е излизало от Шкода ... ама айде, че ще ми се разсърдят сега 80% от колегите във форума за крайното становище smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще я снимам в "цял ръст" и ще престанат спекулациите около аватара ми :lol:

[attachment=0]Picture 0042.jpg[/attachment]

защо, защоооо този гаден фейслифт ... точно ти... с корейски външен вид ... няма злоба, няма линия... само заоблени форми .... неееееееее ](*,)

 

абе чиче.... то да ти кажа от 120, Рапид и Фаворит досега нещо със злобен вид и линия и оригинален дизайн не е излизало от Шкода ... ама айде, че ще ми се разсърдят сега 80% от колегите във форума за крайното становище smile027

абе и ти си прав, ама все пак за мен поне, а и не само, обикновенната октавия 2 без лифта по някак си ... злобно гледа :) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами....,Боби,айде да ти е честита новата колица,със здраве да си я караш и много да те слуша! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо,честито-със здраве да си я караш и много безаварийни километри и приятни мигове с новата красавица.

п.п. и дано да върви повече от предната че дизела на междене.... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.