Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фаворит 1.3 моно проблем при студен мотор.


jordanph

Recommended Posts

здравейте имам фаво 93 1.3 моно сутрин паля и тръгвам но колата няма динамика замисля се при подаване на газ и минавам на по ниска след два три километра проблема изчезва като че не е бил колата просто лети а и засичам разход смесен около 7 бенз което за мен си е високо държа я само в зеления сектор на оборотите нямам газ поне засега какво ви е мнението за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е замърсен или повреден някой датчик от инжекционната система. Човека който може най добре да каже е The Best Forman ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам всички болежки на тез дъртаци ... мога само да преполагам , че му е повечко горивото или малко въздуха на студено или па да му е калпаво запалването ... смени кабели и свещи и ако пак се държи неестествено ще го мислим smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали е от датчици ... подобно поведение имаше моя , когато го карах със софтуер от Пасат и температурите бяха малко над 0 градуса - те тогава бъркаше горивото за малко , но като върнах "оригиналния" софтуер всичко заспа ... отгоре на всички датчика изменя стойностите в целия диапазон и ще има проблем и на топло ;)

Ако не е барано нищо по - скоро цапа свещите от излишно масло стекло се в цилиндрите и като го издуха smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така дистанционно - нека колегата каже дали проблема се засилва/намалява при топло/студено, влажно/сухо време.. Иначе си държа на замърсено стъпковото моторче, ама критерия ми е - разни други автомобили, а не конкретния мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговорите колеги струвами се че да бест форман е прав защото свещите наистина са зацапани ще проверя разхода на масло имам фаво от 3 месеца и съм много доволен перфектен за планина и излети и форума и хората в него ме впечатлихте до скоро заминавам за априлци и ще тествам яко шкодичката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.