Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Осветление пепелник


laary1

Recommended Posts

Забелязах че не свети и не мога даоткрия крешката, а има ли подсвет на врътките за парното и откъде се свалят,за да погледна зад тях? Благодаря на всички споделили коректни мнения! smile159 За Фелиция става въпрос 2000г., ако има значение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skoda-felicia.5go.ru/html/14_6.htm

 

Прочети или поне гледай тук и ще си смениш лампата.Запази си този линк и ще имаш голяма информация за ремонт на шкодата,отваряй заглавията в ляво и чети и гледай . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз защо си мислех , че на пепелника няма осветление , а само на запалката :-k

 

Точно така,осветление на пепелника няма ,има само лампа на запалката.А запалката се сваля заедно с пластмасовата основа ,която е на щифт и просто се издърпва назад.Лампата е запоена с две крачета към основата,но след като се скъсат крачетата може да се запои новата 1.5 или 2 w.Аз моята я поставих без да я запоявам,а само съм допрял крачетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.