Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

още веднъж за моментния разход


mitko66

Recommended Posts

Колата е фабия 1.4 - 100кс, при тръгване на първа с повече газ ми показва стойности над 40 л. на 100, на втора, трета понякога при ускорение виждам двуцифрени числа започващи с 2 и 3...нормално ли е това или си е за притеснение, имам колата от скоро и по бордови комп. средния ми разход за няколко хиляди килочетра е около 9 л на 100.

Да ползвам темата да попитам за едно лостче под кормилната колонка вляво, където е малката жабка, бута се навън и навътре и има надпис ON на него-той за пускане на студ в малката жабка ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами покарай я на първа с повечко газ към...100 километра и ще видиш, че си отчита съвсем коректно. Така е и с другите предавки... Демек - нормално е.

За жабката - не знам...или по-скоро не мога да разбера коя е тая малка жабка и има ли вратичка, че да и пускаш студено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за "жабката" където се намира буксата за диагностика.И аз съм се чудил за какво е това ON/OFF, но със сигурност не е да си пускаш студ там.Най-малкото няма въздуховод който да отива до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жабка силно казано, малко отделение на около 15 см под ключа за пускане на светлините.
Туй мойто момче е хладилно отделение за кенче от 330 ml.Kaто издърпаш и се покаже "ON" се е отворил един малък отвор през който при вкл. климатик подава малко количество охладен въздух към кенчето ти и така го държи студено!

 

П>С>За моментния разход няма да се притесняваш!Ако си карал някога BMW сигурно си забелязал,че има една стрелчица дето при подаване на газ минава 30/100 и отива в небитието! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.