Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фелиция 1999 г . 1.3 МПИ


bat_vane

Recommended Posts

Колеги , много ви моля за помощта ви ! Имаме една Шкодичка - Фелиция 1.3 МПИ 1999 г. , работеше си перфектно , докато не катастрофирахме с нея . Не беше кой знае какъв удар , но все пак хвърлихме доста пари по нея за ремонта . Сега обаче не иска да пали . Сменихме радиатор , перка , бубината на свещите понеже се съмнявахме , че може да се дължи на това , но пак не иска да запали ! Някой може ли да ми помогне , много ще съм благодарен ! СПЕШНО Е , защото съм без кола !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да я тествате с VAG-COM. Някои коли имат прекъсвач, който спира токовете при удар. Обаче на Фелката не знам дали има такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам че тогаз как е сменена само една бобина :-k

На моното инсталацията на бобината минава по гредата под радиатора и много вероятно ако е такава да е скъсан кабел , ама при пълната инжекция е малко по - трудно ... най - много някоя маса да е избягала или па кутийката с бушоните за помпата и другите електрики да е дала фира при удара ... знам ли требе да се мери и да се гледа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме , че действието се развива на острова ... намери мултицет и провери на всякъде ли излизат 12 В , след туй провери всички маси ли са вързани и дават ли добра връзка и накрая малко тегаво , но не е лошо да провериш всички жички ли излизат на голямата букса на ECU -то ( от всички букси на инжекторите , на бобината , TPS -a , моторчето за празен ход ) провери и предпазителите да не би някой да е гръмнал при удара .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да я тествате с VAG-COM. Някои коли имат прекъсвач, който спира токовете при удар. Обаче на Фелката не знам дали има такова нещо.

 

Никоя фела няма Шок бутон [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.