Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Слаб сигнал на радиото!


gogo_251

Recommended Posts

Добро утро, Колеги! От месец и нещо вече ме мъчи слабият сигнал на радиото ми колата ( Фабиа 01 1.4 16W 74KW). Не съм с оригиналното CD, прехвърлих си старото от бащиния автомобил с който се придвижвах до скоро. Марката на CD-то е JVC KD-G421, 2 годишно е и нямах никакви проблеми при ползването на радио - е разбира се на Жагата имах стабилен гръмоотвод. Но сега с тази антена на Фабията ще бера ядове, в смисъл развих я от стойката и долепих друга която беше от Берлинго ( баничарка) и сигнала моментално се усили. Чудя се каква антена да изнамеря и от каква друга кола пасва, или какво друго решение да намеря за да се спре с това мъчение?! Ако има подобна тема ме прехвърлете и разбира се ще съм благодарен за някакъв съвет... Лек ден на всички! smile049 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с нова оригинална от Шкода - по спомен не е повече от 10лв. самата пръчка. Ако е прекъснала самата намотма в пръчката може да сяздава проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами да купих нова антена, за съжаление не е оригинална на Фабия а от магазаин за аксесоари и на цена 3.85лв. и сигналът на радиото се подобри значително. \:D/ Не купих оригинална, защото когато попитах колко ми струват емблемите в ЕУ Сливен ми заявиха цена 30лв. на бройка и за антена изобщо не се осмелих да попитам. smile009 Така че понякога, когато може да се реши проблема и с по-евтин вариант а резултат да е удивителен няма нужда да им пълним джоба на тези които само чакат да престъпим прага на магазина им. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да се уверя, 4е проблема беше от антената разбира се проверих всичко ( дори и захранването) и се оказа явно антената се беше бъгясала нещо - може би беше прекъснато нещо в нея?! Но просто я метнах някаде в гаража и с новата нямам проблеми. Все пак мерси за отговорите... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.