Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с предния капак на Octavia 1 - 2001г.


piratq

Recommended Posts

Здравейте, отскоро(2 седмици) съм притежател на автомобил Octavia 1, 1.6 -75 k.c., 2001г.. Имам проблем от 2 дена - не мога да отворя предния капак. Като издърпам дръжката от купето - леко се надига капака (не както преди - видимо да се надигне и да има сериозен луфт)!!!. Лостчето зад решетката не действа като го мърдам наляво/надясно. Бях днес на майстор - с 300 мъки махна предната решетка - вече имаме повече достъп, но проблема остана. Някой ако е имал подобен проблем или някакви идеи ще съм благодарен ако сподели.

Благодаря предварително за съветите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш разположението на ключалката и жилото , като се махне кората под мотора с напипване, малко въртене под колата и майката може да се отвори. Има и друи малки вратички които си залагат производителите на коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го оправих. Оказа се че алармата има блокировка на предния капак, но й намерих цаката и го отворих. :)

Благодаря за предложението все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.