Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за биалетки


turbobiit

Recommended Posts

Здравеите колеги.Преди около месец смених лява биалетка.Тогава взех пласмасова(само такива имаше в магазина) въпреки че старата беше желязна.Днес се чупи и дясната,която пак е желязна.Та искам да питам проблем ли е че едната ще е пласмасова ,а другата метална или да смена пласмасовата с метална.Колата е комби.А вентилатора на климатика подлежи ли на ремонт или се заменя с нов,тъи като моя е запецнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не би трябвало да има никакъв проблем, с една пластмасова и една метална биалетка, но на твое място бих сменил и двете с железни, не са кой знае каква пара, предполагам. а относно перката на вентилатора - почти всички май са капсуловани и ще се наложи да търсиш друг. по моргите има доста предлагане, важно е захващането и посоката на въртене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цена на желязна биалетка в ЕТ Пловдив 77лв,пластмасова 36лв.Вентилатор климатик около 480лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си производител TRW с каталожен номер JTS387-30.10лв метална ако диаметъра на стабилизиращата щанга е 23мм, или JTS395 - 36.60лв при f19мм. Няма да имаш проблем с тях и са железни!

http://www.trw.com/who_we_are/contact_us

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цена на желязна биалетка в ЕТ Пловдив 77лв,пластмасова 36лв.Вентилатор климатик около 480лв.

погрешно си ме разбрал, колега. не съм те съветвал да купуваш биалетите от ЕТ, а за вентилатор ти споменах, че по моргите има доста избор. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменатите цени са само за информациа.Колата вече е с две различни биалетки smile035 и пак ще щурмуваме дупките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Днес смених двете биалетки, че бяха доста разбити. Но ми направи впечатление, че много лесно се развиха, особено там където се хващат за носача. Да не би от време на време да трябва да се позатягат?

Затегнах ги колкото можах, после като я пуснах от крика ги позатегнах още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.