Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

октавия 2 1.9 тди пд поведение на пътя


kukumqv

Recommended Posts

За страничния вятър съм съгласен. И аз съм с 15-ки. Определено си се люлее здраво при висока скорост и страничен вятър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм с 17-ки и с Ейбах пружини....и със 250 съм залепен за пътя-няма по стабилна кола smile126

Между другото наистина е една от най стабилните коли /за в моментното и състояние говоря/ коитао съм карал,а аз съм карал доста свързано с работата ми.

Вчера карах Aстра GSI -дойде на ремонт,на 1 приятел е колата и трябваше да я пробвам малко....ами извинявайте но е дооооста далече като поведение на пътя и стабилност.Колата е супер стегната и читава-много си я гледа.

Обаче тази Астричка ме надъха да си изкарам Опела-ей оборотите друго вдигат адреналина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма по стабилна кола smile126

Е има!Ама има надпис quattro на предната решетка в комбинация с RS4 или 6! smile001

П>С>250 къде ги видя бре?Щото сигурно си счупил стрелката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма по стабилна кола smile126

Е има!Ама има надпис quattro на предната решетка в комбинация с RS4 или 6! smile001

такава не съм карал smile049 като карам щи кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такъв локомотив! smile035 smile048
С голямата ми турбина-изобщо не пуши колата ,ей!Големия вентилатор вкарва мнооого,мноого въздух :!: :!: :!: :!:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такъв локомотив! smile035 smile048
С голямата ми турбина-изобщо не пуши колата ,ей!Големия вентилатор вкарва мнооого,мноого въздух :!: :!: :!: :!:
Абе кой ти говори за пушек бре!Тва ти е болната тема! smile091 Казвам ти че e стабилна все едно е на релси! smile004 (quattro-to)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. smile056 ......ако, може NightSpirit да каже с кой модел мишелини кара ,че да не се ровя във форума за гуми.мерси предварително smile027

 

Казва - Energy Saver летни и Alpin A3 зимни.

Абе гуми да искате, има толкова хубави марки на пазара дори и да не са Мишлен. Аз лично харесвам Vredestein и GoodYear освен Мишлените. Въпросът е кой каква цена ще даде. Има 1000 теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такъв локомотив! smile035 smile048
С голямата ми турбина-изобщо не пуши колата ,ей!Големия вентилатор вкарва мнооого,мноого въздух :!: :!: :!: :!:
Абе кой ти говори за пушек бре!Тва ти е болната тема! smile091 Казвам ти че e стабилна все едно е на релси! smile004 (quattro-to)

Аааа,така да smile027 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам темата,че онзи ден се прибрах от морето,та сега наваксвам с информацията. :)

Та относно стабилността и гумите на Октито:

Гуми, Барум Бравурис 195/65/15,средна скорост по магистралата 150-160км/ч. до 180,задкормилно устройство-моя милост...,никакви проблеми,колата си се държеше супер.......... smile126 ......,както винаги! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.