Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

красотичка


bega4kata

Recommended Posts

Определено не ми харесва. Не съм фен на подобни "ваденки" по лака. С голям кеф бих дошъл да ти я отлепя. Но пък можеш да помислиш за нещо на стъклото :-k Ама да насочва към нещо твое, защото ти си "пипал" колата, а да не е подобен надпис с общ характер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile049 еми 1 приятел ходи до Чехия на екскурзия и ми донесе 1 октавия/малка количка/и този надпис-от магазин на Шкода бил.Ине е надпис а е някаква много тънка слюдичка пластмасова.Еее,чудих се какво да я правя ииии...ей там я лепнах :mrgreen: Даже имам и още...ама няма дяа ги лепя...ще ги пазя ако някой като тебе ми я отлепи ;) да имам резервна smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не ми харесва. Не съм фен на подобни "ваденки" по лака. С голям кеф бих дошъл да ти я отлепя.

А чувал ли си за злия Гюнтер с обратната захапка. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Даже имам и още...ама няма дяа ги лепя...ще ги пазя ако някой като тебе ми я отлепи ;) да имам резервна smile027

Ама не бе човек. Аз ще я отлепя и ще ти я връча в ръката, няма да си я сложа в джоба :lol:

 

А чувал ли си за злия Гюнтер с обратната захапка. smile091

:?: Това какво общо има със залепеното от bega4kata и коментара ми :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо верно... куца ... малко ме съмнява да е от магазин на шкода освен ако не е бил собственос на китайци и некое 4 годишно китайче да ги рисува зад щанда ( поне така си мисля ) а може и от цвета да е които се доближава до цвета на гюнтерката smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае от къде може да се намерят такива лепенки в бг

имам още -да ти дам лепенка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо верно... куца ... малко ме съмнява да е от магазин на шкода освен ако не е бил собственос на китайци и некое 4 годишно китайче да ги рисува зад щанда ( поне така си мисля ) а може и от цвета да е които се доближава до света на гюнтерката smile049

и количката е китайска...но пък е със страхотно качество-тука не съм виждал толкова финно и детайлно да е направена толкова малка количка

мога да я снимам за доказателство smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да я снимам за доказателство smile004
аз вече си мислех че си сложил снимка... иначе от совствен опит понеже работя да не кажа изцяло с китайска стока и се обедих че има китайско и китайско... едни от най-скъпите лицензирани плюшени играчки в САЩ и Европа са китайски ... поне това мога да се сетя като пример 96719_s.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми 'аресва. И зеленото е хубаво, и червеното почти съвпада с цвета на стопа и червеното на Българския трикольор на номера. Освен това е малко и не ми стои циганско.

 

П.С.- Абе аз ако успея да си реализирам идеята Сами какво ше има на колатаааа..... Ама ай кат стани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Даже имам и още...ама няма дяа ги лепя...ще ги пазя ако някой като тебе ми я отлепи ;) да имам резервна smile027

Ама не бе човек. Аз ще я отлепя и ще ти я връча в ръката, няма да си я сложа в джоба :lol:

 

А чувал ли си за злия Гюнтер с обратната захапка. smile091

:?: Това какво общо има със залепеното от bega4kata и коментара ми :?:

...........исках да кажа:'' Не пип ,че пляс'',а и Гюнтер все около колата си играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно цветовете...стози тел. :? Зеленото реално е 100% като на зеленото на емблемата на Шкода/нарочно ги талагах/и червеното си е яко -тъмно

Мишо ,и на мен ми харесва :smt017

пък винаги мога да я махна...

Освен това е малко и не ми стои циганско.
имам и с 2 сантиметра по-малка,може нея да сложа,но пък надписчетата няма да се четат,като спре някой зад мен на светофара.Нека да се образоват какъв е знака на спортните Щсоди :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае от къде може да се намерят такива лепенки в бг

имам още -да ти дам лепенка

Ако имаш в повече може да ми дадеш някоя лепенка аз и Л.С ти писах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.