Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови цени на Шкода


tzsm

Recommended Posts

Аз знам къде гледам , гледам където и ти.Какво означава -цените не са променени , а само отстъпката.Аз съм краен клиент и ако нещо е струвало като КРАЙНА цена примерно 16 000 лв. а сега струва 17000 лв. какво ме грее че цената е същата , а е променена отстъпката.Аз ще трябва да дам реално вече 17 000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами означава точно това : цените не са променени само отстъпката е различна, макар че реално и тя е същата, само че е формулирана по друг начин. Преди беше 15%, сега е 10 + бонус удължена гаранция 48 м. 120000 км. на стойност 560 ЛЕВА - който не я иска му се смъква от цента, и ако купиш кола от склад ти правят допълнително още 2 %. Така че пак отива към 15%. А за Октавия Facelift отстъпка дори е увеличена, само че това никой не го коментира - получава се бонус удължената гаранция на стойност 1050 ЛЕВА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатлението че си вътре в нещата и знаеш неща , дето нито на сайта са записани , нито дилърите го казват , така че ще се обърна към теб , като човек от "кухнята",Ами обяснете си го това на дилърите , а и го отбележете на сайта също.Никъде не пише че ако се откажеш от 4-годишната гаранция ти свалят от цената . Пише обаче , че понеже..ала-бала...цитирам"Автомобилите Škoda са с доказано качество. Затова Ви подаряваме и 4 години удължена заводска гаранция".Думата "подаряваме" ми говори съвсем други неща , но не и свързани с пари.Някъде се губи връзката , както и това че има 2% допълнително за кола на склад. Напротив , пише че вече отстъпката е същата даже и при поръчка , а преди хем поръчваш и чакаш , хем и плащаш по-скъпо , щото трябва да чакаш 3 месеца.Да не говорим че уравнението 10%+2%=15% няма как да е вярно.

 

РР.Искам да избегна нападки и да уточня-карал съм , карам и ще карам Шкода , но това не означава че неща които ме дразнят трябва да ги премълчавам.Повода да отворя тази тема е мой приятел , който заведох да си купи кола , огледахме я , и след една седмица , когато вече бе събрал парите и "бе узрял" , цената и стана с близо 1000 лв. по- скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Повода да отворя тази тема е мой приятел , който заведох да си купи кола , огледахме я , и след една седмица , когато вече бе събрал парите и "бе узрял" , цената и стана с близо 1000 лв. по- скъпа.

подкрепям колегата за това, че не всичко се обявява "овреме" и се получават неприятни изненади при сключване на сделката. подкрепям също така, че свита отстъпка или вдигната цена на продукта е едно и също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.